Vingugaasiandur FireAngel LCD ekraaniga Generatsioon II

1/1

Vingugaasiandur FireAngel LCD ekraaniga Generatsioon II

ID товара: 83975380 Состояние: новый Срок доставки: 3 дней
Цена: 49.90 EUR
Koл-во:
В наличии 1021 шт
Итого: 49.90 EUR

Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee

NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.

КупитьСразу 49.90 €
Koл-во:
В наличии 1021 шт
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
Просмотров: 11780
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1021
Продавец:
Balti-Tuleohutus100%положительный отзыв
445 oбратная связь    4 подписчики
Balti Tuleohutus OÜ   Пользователь с 26.09.2014
Рег. код 12574893
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1021
Срок доставки: 3 дней
Транспорт:
SmartPOST: От 1.61 EUR (S)
Omniva: От 1.45 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 1.27 EUR (XS)
Самовывоз
По договорённости с продавцом Abi
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: банковский перевод, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Balti-Tuleohutus100%положительный отзыв э-магазин продавца

Professionaalne Vingugaasiandur CO FireAngel Generatsioon II, LCD ekraaniga FA3322

 Kaitse ennast ja oma lähedasi lõhantu ja väga mürgise vingugaasi eest!

See FireAngeli LCD ekraaniga II Generatsiooni vingugaasiandur on varustatud kõige uuema ja intelligentsema CO tuvastuse tehnoloogiaga, mis suudab tuvastada ohtliku koguse vingugaasi kiiremini kui teised turul leiduvad vingugaasiandurid. Lisaks 10-aastasele sisseehitatud patareile on andur varustatud väga vajaliku eelhoiatussüsteemiga. Anduri LCD ekraanilt on  võimalik näha hetke vingugaasi taset, ruumi temperatuuri ja õhuniiskust.  Anduri esipaneel on viimistletud eksklusiivse kõrgläikega.

 1. Täiustatud elektrokeemilise sensoriga vingugaasiandur tuvastab teie kodus vingugaasi (CO) ohtliku taseme kiirelt ja annab teile selge ja valju helisignaaliga sellest märku.
 2. Eelhoiatussüsteem pikaajalise madala taseme tuvastamiseks.
 3. 10-aastase kestvusega sisseehitatud patarei.
 4. LCD ekraanilt on võimalik näha hetke vingugaasi taset, ruumi temperatuuri ja õhuniiskust.
 5. Vaigistusfunktsioon häire tühistamiseks.
 6. Vaikse testimise funktsioon ei kahjusta kuulmist.
 7. Lihtne paigaldada (tänu võimsale sensorile võib asetada lauale või kapinurgale).
 8. Sleep Easy - tühjeneva patarei teavituse saab 8 tundi edasi lükata.
 9. Öörežiim - ekraani heleduse vähendamine.
 10. Ohtliku temperatuuri tõusu hoiatus

Täiustatud elektrokeemiline CO sensor vastab oma tehnoloogialt standardite kõige kõrgemale tasemele. Uus intelligentne sensor suudab tuvastada kiirelt ohtlikuks muutuva vingugaasi.

Eelhoiatussüsteem registreerib ka kõige väiksema koguse vingugaasi, juhul kui madala vingugaasi kontsentratsioon on püsiv ja ei haju ruumis, siis annab seade eelhoiatuse teavitamaks teid, et eluruumis on vingugaasi. Eelhoiatussüsteem on oluline isikutele, kelle organism on vingugaasile vastuvõtlikum. Näiteks kõige tundlikumad on vingumürgituse suhtes lapsed, hingamiselundite- ja vereringehaigusi põdevad inimesed ning eakad. Isegi väike kogus vingugaasi võib osutuda ülimalt ohtlikuks lootele.

Anduril on 10-aastase kestvusega sisseehitatud patarei, enam ei ole vaja muretseda patareide vahetamise pärast. Anduri sensori eluiga on samuti kuni 10 aastat. 

LCD ekraanilt on võimalik näha hetke vingugaasi taset, ruumi temperatuuri ja õhuniiskust.

Vaigistusfunktsioon häire tühistamiseks - Vajutades häire ajal vingugaasianduril olevat test-nuppu vaikib andur viieks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja ohtu tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 5 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka vingugaasi, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. (Kasutada vaid siis kui olete kindel, et ohtu tegelikult ei ole. NB! Funktsiooni saab kasutada vaid siis kui tuvastud vingugaasi kogus on alla 150 ppm-i)

Vaikse testimise funktsioon vajutades anduri test-nupule 1 kord kostub vaiksel helil anduri test. Vajutades anduri test-nupule järjest 2 korda kostub testheli, mis on 85 dB (85 dB on vali ning võib kahjustada teie kuulmist).

Lihtne paigaldada, FireAngeli vingugaasiandurid  on disanitud nii, et võite anduri asetada ka lauale või kapinurgale. Maksimaalse kaitse saamiseks soovitame anduri paigaldada seinale või lakke, ohuallikast 1-3 m kaugusele. Kruvid/tüüblid EI ole seadmega kaasas.

Andur on varustatud Sleep Easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab 10 aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada patarei. Vajutades sel hetkel test-nupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

Andur teeb endale ise pidevalt diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest koheselt teada.

Öörežiim - ekraani heleduse vähendamine, saate rahus uinuda ilma, et anduri toite märguande tuled teid segaks.

Ohtliku temperatuuri hoiatus - Kui ruumis tõuseb järsult temperatuur ohtlikule tasemele annab seade selle kohta hoiatuse.

FireAngel on Euroopa juhtiv kvaliteetsete suitsu-ja vingugaasiandurite tootja. FireAngel on ainus ettevõtte Euroopas, kes on spetsialiseerunud vaid suitsu-ja vingugaasiandurite tootmisele. FireAngel omab üle 80 innovaatilise patendi. Ainuüksi Inglismaal on kasutusel 50 miljonit FireAngeli andurit. 

Inglismaa päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja ja hoolduspartner Eestis  

 

Vingugaas ehk süsinikoksiid (CO) on värvitu, lõhnatu ja maitsetu gaas, mis võib levida õhus, ilma et meil sellest aimugi oleks. Sissehingamisel kahjustab see aga väga tugevasti inimeste tervist ning suure kontsentratsiooni korral võib olla ka surmav. Et endi ja oma lähendaste tervist hoida, soetage vingugaasiandur, mille eesmärk on Teid teavitada juhul, kui vingugaasi kontsentratsioon õhus on ohtlikult suur. 

NB! Pea meeles, et vinguandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi.

Balti Tuleohutus OÜ e-pood suitsuandur.ee 

Kauba saadame Smartposti, Omniva või DPD-ga.

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Tere. Miks see ei sobi gaasiboileriga vannituppa? Ja kas teil on vannituppa sobivat toodet?

  Tere! Antud mudel ei sobi vannituppa sest anduri elektroonika ei ole niiskuskindel. Meie valikus on Honeywell Home vingugaasiandur mis on mõeldud niisekesse keskkonda ja omab vastavat niisukse klassi IP44. Toode on leitav siit: https://www.osta.ee/vingu​gaasiandur-honeywell-home​-10a-sobib-vannituppa-201​291231.html

 • Anne24 спросил 15.03.2022 12:32

  Tere. Kas patareid peavad siis ka olema, kui aku töötab? Mis tüüpi patareid? Kas aku tuleb pärast 7 aastat ära vahetada?

  Tere. Anduri sees on aku mis on kestvusega 7 aastat, akut ei saa laadida ega vahetada. Seadme esmasel aktiveerimisel hakkab aku tööle. Kogu toote eluiga 7 aastat on kaetud tootja garantiiga. 7 aasta möödumisel tuleb seade asendada uuega.

 • ratas спросил 05.12.2021 22:19

  Tere! Kas selle saab päeval välja lülitada, et valehäirete korral säästa üksinda kodus olevaid koduloomi?

  Tere! Seadet on võimalik deaktiveerida. Juhime tähepelanu, et seade ei anna valehäireid

 • Ulila спросил 15.10.2021 17:34

  Tere ! Kas Teie tooteid on võimalik osta ka lunaga nii et saaks maksta sularahas kullerile enne kauba kätte saamist ? Vabandan tüli tegemise pärast ja tänan vastuse eest ette ! Eelneva ostuga olen väga rahul ja tänan.

  Tere! Kahjuks lunamaksega tarnevõimalust meie valikus hetkel ei ole.

 • 5 4
Чтобы задать вопрос просим войти
КупитьСразу 49.90 €
Koл-во:
В наличии 1021 шт
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.

Товары, которые вам могут быть интересны