Другие пользователи смотрели ещё

Võimas KULDKÄEVÕRU. Ehete ehe !!! 76 gr. Proov 750. Selgitus

Võimas KULDKÄEVÕRU. Ehete ehe !!! 76 gr. Proov 750. Selgitus

ID товара: 149898978 Состояние: использованный

Aукцион закончился или неактивен.

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Aукцион закончился или неактивен.

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Окончательная цена: 3 730.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Сб 09.01.2021 21:15:00
Окончание: Сб 06.02.2021 21:15:00
Просмотров: 335
Последний претендент:
Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti
1
Hansa Antiik OÜ
Рег. код 11719993    Пользователь с 25.12.2010

Hansa Antiik 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт: Самовывоз
По договорённости с продавцом Abi
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: Hansa Antiik100% / 491 / э-магазин продавца

Üliatraktiivne, 40 mm. lai, kleopatralik käevõru. Väga kallis töö. Tõeline kunstiteos. Väärikas ja raske. Sellist ehet ja selle kandjat pole võimalik mitte vaadata.

Vähe kasutatud. Täpne vanus teadmata. 30 aastat ? 50 aastat ? Randmekaunistusel on kolmekordne turvalukustus - kesklukk ja kaks haaki, külgedel. Kadumine on välistatud.

Vaatamata oma visuaalsele massivsusele on ehe väga kandjasõbralik. Ta on õhuline ja hingav. Tänu arvukatele väikestele võrgusilmadele käitub ta nagu elastne materjal ning mängib seega kandja käe liikumised sujuvalt kaasa.  

Selle imposantse eseme ostmisel poleks tegu ainult ühe ilusa ehte ja kunstiteose soetamisega. Saame rääkida, väga konkreetselt, ka arukast investeeringust. Ajaloost on teada, et mitte ükski kontrollimatu rahatrükk, mitte ühelgi maal, pole lõppenud tõsiste tagajärgedeta. Euroopa Liidul on plaanis paisata, lähiajal,  ilma katteta, turule, meeletuid summasid. Viimaste aegade kulla hinnatõus on otseselt selliste protsessidega seotud.

Tõsistel huvilistel on võimalik, eelkokkuleppel, Rakveres, ehet oma silmaga vaadata ja käele proovida. Siin piltidel ei tule selle ilu kindlasti  täiuslikult välja.

Võru pikkus on 195 mm.. Täpne kaal on 75,90 grammi. Kuna selle ehte kullaproov on väga kõrge, siis on väilstatud igasugused allergilised reaktsioonid, mis vahel tulevad tundlikel kandjatel ette teiste proovidega (583/585) kuldesemete puhul.

Soovitavalt palume ostjal kaubale ise järgi tulla, Rakvere kesklinna, meie kauplusesse, kahe nädala jooksul, peale oksjoni lõppu. Täpne aadress on Rakvere, Pikk tn. 7. Vaata asukohta meie kodulehelt.

Saatmine saab toimuda ainult kindlustatud pakina, läbi Omniva. Teistmoodi pole see võimalik, kuna ükski firma ei  kompenseeri sellist summat, eseme kaotsi mineku korral. Kindlustuse hind on 1 % avaldatud väärtusest + paki saatmise maksumus.

Kokkuleppel on üleandmine võimalik ka Tallinna südalinnas.  Täiendavat tasu, Tallinna toomise eest ei lisandu. Ostja soovi korral, saab eseme üle anda ka Tavidis või Rasmussenis või Metroserdis, kui on soov seda kontrollida. Täiendava kontrolli eest tasub ostja (muidugi ainult sel juhul, kui eseme proov vastab lubatule).

SIIN MÜÜDAVA KÄEVÕRU KAALUB 75,9 GR. GRAMMI HINNAKS TULEB U. 49.14 €. KUI TEHA PAAR TEHET JA TEISALDADA VÕRU KAAL 585 PROOVIGA KULLAKS, SIIS TULEKS SELLE GRAMMIHINNAKS 38, 33 €.

Tutvu ka kuldesemete hindadega kauplustes. Masinatöö kettide grammi hind (proov 585) kisub sinna 150 € kanti. Tõsi vahel on  ka sooduskampaaniaid -20 %.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет