/ 2

EDUABI OÜ

EDUABI OÜ info@eduabi.ee 14067373 Koduleht

EDUABI OÜ

Eduabi OÜ on ettevõte, mis tegeleb Eesti väikeettevõtete, kunstnike, käsitööliste ja hobidisainerite toodete turustamisega.
Eduabi OÜ on ettevõte, mis tegeleb Eesti väikeettevõtete, kunstnike, käsitööliste ja hobidisainerite toodete turustamisega.


EDUABI OÜ, info@eduabi.ee, 14067373, Koduleht

Kratt on Eesti mütoloogias salapärane olend, kes oma peremehele paremat kraami kokku tassis. Sinine Kratt on samuti kõige parema kokku tassija. Siit võib leida sellist kraami, mille eest võib kolm tilka verd ära anda küll. Keraamika, ehted, õnnitluskaardid, aardekirstud - kõik on Eesti hakkajate meistrite looming. Ainulaadsust ja isikupära on kokku tassitud kogu Eestist ja loodame, et sellisest ideedepajast tekkiv sünergia tõukab Eesti käsitöö uude kõrgusesse.

Hindame kõrgelt meistreid ja me ei kauple nendega hinna üle – ostes meilt võite olla kindlad, et käsitöölistele ei tehta sellega liiga.

Kratt is a mysterious creature in Estonian mythology who brings the best of what they could find to their master. Sinine Kratt is also someone who gathers all of the best things. Here, you can find things that you would be willing to give three drops of blood for. Ceramics, jewellery, greeting cards, and treasure chests – everything is made by Estonian craftsmen. Uniqueness and individuality have been gathered from all over Estonia and we hope that this synergy, created by the bundle of ideas, will give an extra push to the Estonian craft.

We value masters highly and do not bargain with them – when you buy from us, you can be sure that the masters are rewarded fairly.