Stend

  • Eseme ID: 69354748
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 35.50 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 28.09.2015 11:30:00
Lõpuaeg: E 12.10.2015 11:40:41
Vaadatud: 923
Viimati pakkus: Rannug
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Eesti Pank100% / 176 / vaata kasutaja e-poodi

Stendi mõõdud (k*l*s) 2050*3000*500. Stendi esiküljel kaks lukustatavat klaastahvlit. Stendi küljed on kaetud samuti klaastahvliga. Eesmine vertikaalne puikarkass reguleeritavate jalgadega. Tagumine karkass seina külge kinnitatav. Stend varustatud valgustusega.

 


NB!  OLULINE PROTSEDUURILINE INFO

*Kaubaga tutvumiseks leppida eelnevalt aeg kokku tööpäeviti 12:00 - 15:00, helistades tel. 66 80 944. 
*Kauba täpse tehnilise seisukorra kohta ning tehniliste andmete kohta võib esitada küsimusi oksjonikeskkonnas lisatud moodulis. Esitatud küsimustele vastatakse esimesel võimalusel.

*Võitjale saadetakse meili teel ostu kinnitus ja tasumise juhend koos kontaktandmetega, et kauba kättesaamine kokku leppida.
*Võidetud kauba eest tasub oksjoni võitja müüa OSTA.EE e-kontole 7 päeva jooksul (e-konto makse). Kauba kättesaamine tuleb eelnevalt kooskõlastada Eesti Panga poolse kontaktisikuga.


Transport: Ainult järeletulemisega (saatmist ei toimu), ostja organiseerib ja tasub transpordi, s.h. esemete demontaaži.
Kauba asukoht: Estonia pst. 11, Tallinn, sissepääs Solarise vastas keldrikorruselt.
Maksmine: Osta.ee e-konto ülekanne
Kauba väljastamine: Kaupa väljastatakse tööpäevadel kella 15.00-17.00. Kaup tuleb ära viia 2 nädala jooksul pärast enampakkumsie lõppu! Väljastatakse vaid kaupa, mille eest on eelnevalt Osta.ee e-konto ülekandega tasutud.
NB! Kui etteantud ajaks kauba eest tasutud ja kaupa ära viidud ei ole, loetakse oksjoni võitja kaubast loobunuks.

*Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

*Oksjoni arve vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele. Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud