Strateegiline finantsjuhtimine . Villu Zirnask

1/1

Strateegiline finantsjuhtimine . Villu Zirnask

Eseme ID: 252663777 Seisukord: Kasutatud
Hind: 10 EUR
Kogus: 1
Kokku: 10 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 10 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Lehola, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2020
4541 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Lehola, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Raamatugalerii99.9%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Normaalses korras raamat!

Villu Zirnask

Strateegiline finantsjuhtimine
Idee kohtub rahakotiga
168-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat sarjast Äripäeva raamat
2008

Villu Zirnaski populaarsed finantsraamatud on saanud olulise lisa: Strateegiline finantsjuhtimine. Idee kohtub rahakotiga annab vastuse strateegilise tähtsusega küsimustele, millele igal ettevõtjal tuleb aeg-ajalt vastata.
Raamatu põhiteema on see, kuidas on korraldatud ettevõtte rahastamine ning milline on tema kapitali struktuur Eestis ja võrdlusena ka vana kapitaliga maades.
Autor ütleb, et finantsteemalisi raamatuid on eesti keeles küll ilmunud, kuid ühestki teisest piiblist ei saa lugeda, mida arvavad Eesti finantsistid erinevatest finantsteooriatest ja töömeetoditest.
Raamatut kirjutades pidas ta sihtgrupina silmas eeskätt väikeettevõtjaid ja spetsialiste, kes pole oma ettevalmistuselt finantsjuhid, kuid peavad sellegipoolest tegema ka tähtsaid finantsotsuseid. Samas on finantsistide sõnavara ja mõttemaailmaga tuttavaks saamisest tema hinnangul kasu peaaegu kõigi elualade esindajatel.
Ettevõtte rahandust tundev töötaja oskab ülemusele veenvamalt põhjendada, miks talle rohkem palka peaks maksma, toob ta näiteks. Ettevõtte rahandust tundvad keskastme juhid mõistavad paremini, miks nende osakonnalt just nii- või teistsuguste eesmärkide täitmist nõutakse ja nad saavad nende eesmärkide kehtestamises kõvema häälega kaasa rääkida.
Ta lisab, et ettevõtluses esimesi samme tegev inimene suurendab oluliselt ettevõtte ellujäämise šansse, kui ta lisaks oma äriideesse uskumisele ka finantsjuhtimist tunneb. Sedalaadi ellujäämisõpetust läheb eriti vaja nüüd, kui kogu meie majandus püksirihma pingutab.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
OstaKohe 10 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot