Teised kasutajad on vaadanud veel

Suur maja keset küla ootab omanikku!

  • Eseme ID: 159699185
  • Jaga

Suur maja keset küla ootab omanikku!

Eseme ID: 159699185 Seisukord: vana Tarneaeg: 14 päeva
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 14 500.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: P 18.07.2021 21:22:49
Lõpuaeg: P 01.08.2021 21:22:49
Vaadatud: 3013
Viimati pakkus:
Aravete, Järvamaa, Eesti
1
Seisukord: vana
Asukoht: Aravete, Järvamaa, Eesti
Kogus: 1
Tarneaeg: 14 päeva
Maksmine: deposiidikandega
Müüja: Konto1 — / 42 / Vaata müüja teisi esemeid

 

Maja kandvad seinad ja vahelae ning pööningu talad on tugevad. Katusest lekkeid ei ole täheldanud.
Maja uste ja akende avaused on esimesel korrusel suletud. Esiuks on rahuldavas töökorras ning paigaldatud uus lukk. Maja sisemusest on enamik prahti ning vanu ehitise osi minema viidud. Käesoleval ajal on tegu pigem majakarbiga, mille sisemised ruumilahendused on juba uue omaniku otsustada. Allpool lisatud video viide annab seest kirjeldava ülevaate. Lisaks on majal eraldi sissepääsuga keldrid.

AS Paide Vesi hinnangul on see maja veevõrgu ning kanaliga ühendatud, millele lisasid oma väljavõtte kaardist. Seega vajaliku torustiku ehitamisel ei tohiks tekkida probleeme uuesti liitumisega.

Elektriga uuesti liitumiseks saab Loo Elekter AS asendada vana jaotuskilbi ning paigaldada uue liitumiskilbi, mis maksab vastavalt soovitud võimsuse suurusele. Eelnevalt on majas olnud üpris võimas 3x63A ning selle taastamine on maksumusega ligikaudu 3200EUR+KM. Täpsemat ajakohtast päringut on võimalik uurida Loo Elekter AS-ist.

Ümbruskonnas on mitmeid kortermaju ning uus ilus mänguväljak lastele. Ühtlasi on majade juures naabrivalve piirkond. Majani viivad teed on asfalteeritud ja on ligipääsetav avalikelt teedelt. Tegu pidevalt areneva alaga.

Krundile jääb ka isiklik korvpalliväljak!

maja sisemusest on tehtud videod esimeselt ja teiselt korruselt:
https://youtu.be/N75fWYb0hlY
https://youtu.be/zMuBgmV96AE

Täpsem info kinnisvara asukoha ning suuruse kohta on nähtav alljärgneval lingil
https://xgis.maaamet.ee/ky/13402:004:0650

https://goo.gl/maps/aPmnHfARS3vZV7bv5

Krundi pind on 2255 m²


Kinnisvara müüjaks on eraisik. Tehingu vormistamine toimub esimesel võimalusel Tallinna notaris - peale oksjoni edukat lõppu esitab müüja päringu notarile aja saamiseks. Omanikuvahetuse notari tasu ja riigilõivu kulud kannab ostja. Objektiga on lubatud iseseisvalt tutvuma minna välise vaatluse teostamiseks. Kui on tõsisem soov majas sees ringi liikuda ja tutvuda (lisatud küll videod) siis kirjuta e-kiri [email protected]

 

Võib pakkuda ka omapoolset nägemust tehingust. Näiteks olen ise huvitatud väikesest suvilast või neliveolisest MB bussist.

 

Oksjoni tüüptingimused lihtsustatud keeles osalejatele on järgmised:

Oksjonil osaledes veendu ostusoovis ning rahaliste vahendite olemasolus enne pakkumise sooritamist. Müüja ise järelmaksuga ei müü ning eeldab oksjonil oleva eseme eest tasumist täies ulatuses tingimustes toodud viisil. Kui vajad tehingu sooritamiseks laenu, siis veendu laenu saamise võimalustes enne pakkumise sooritamist. Peale oksjonil pakkumise sooritamist ei arvesta ühegi kaebusega pakkuja poolt - kõik küsimused esita enne oksjoni lõppu ja paku omapoolne summa vaid juhul, kui kõik huvipakkuv on teada ja on sobilik. Iseloomult pahatahtikud, otsesed või kaudsed solvangud müüja ja teiste oksjonil osalevate isikute kohta ja muud riivavad kommentaarid või küsimused jäävad oksjoni korraljada poolt vastamata. Kui sooritad pakkumise, siis kinnitad, et oled oksjonil oleva vara seisukorrast teadlik ning ei oma mingeid pretensioone vara võõrandajale ja nõustud ostma vara tingimustes nimetatud viisil.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud

Müüja teised oksjonid