Toyota Avensis (370TLK), 2004.a

  • Eseme ID: 123745181
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 2 135.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 03.06.2019 15:40:04
Lõpuaeg: E 17.06.2019 15:40:04
Vaadatud: 2793
Viimati pakkus: malpir
Harku alevik, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Harku alevik, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 74 / Vaata müüja teisi esemeid
Mark: Mudel:
Aasta: Sõiduki tüüp:
Kere tüüp: Kütus:
Käigukast: Vedav sild:
Mootori võimsus: Mootori töömaht:
Odomeetri näit: Värv:
Uksi: Kliimaseade: Ei

 

Mark:

Toyota

Mudel:

Avensis

Aasta:

2004

Sõiduki tüüp:

sõiduauto

Kere tüüp:

sedaan

Kütus:

diisel

Käigukast:

manuaal

Vedav sild:

Esivedu

Mootori võimsus:

85

Mootori töömaht:

1995

Odomeetri näit:

234996

Värv:

hall

Uksi:

4

Kliimaseade:

Jah

 

 

 

 

Lisainfo:

Toyota Avensis, registreerimismärgiga 370TLK, VIN-kood: SB1BW56L40E052289.

Odomeetri näit: 234996 km.

Tekstiilkattega istmed ja sisepolstrid. Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid ja aknad. Multifunktsionaalne nahkkattega rool. Toonklaasid.

Kergsulamveljed R17 "Autec". Ees suverehvid, taga lamellrehvid (DOT 08)

Sõiduki salong määrdunud. Kere ja värvkatte seisukord rahuldav, esineb pindmisi kriimustusi, roostet ja mõlke. Esistange hoiab paremast nurgast eemale. Pidurikettad korrodeerunud.

Sõiduk käivitub ja on võimeline iseseisvalt liikuma.

Sõidukil puudub kehtiv tehnoülevaatus. Sõiduk on ajutiselt registrist eemaldatud.

Müügivara asub Harku alevikus, kinnises parklas.

Alghind 1000.00 eurot.

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks või varaga tutvumiseks palume võtta ühendust e-posti teel tauri.zmenja@emta.ee


NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud