TRANSNISTRIA 50 rubla 1992 (1994) UNC

1/1

TRANSNISTRIA 50 rubla 1992 (1994) UNC

Eseme ID: 203947554 Seisukord: uus

Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne

Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta

Vaata aktiivset müüki

Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne

Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta

Vaata aktiivset müüki
Lõpphind: 10.50 EUR
Algusaeg: E 27.11.2023 00:00:00
Lõpuaeg: E 25.12.2023 00:00:00
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Müüja:
ostaponn100%positiivset tagasisidet
3637 tagasisidet    21 jälgijat
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: ostaponn100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid

Eseme seisukord piltidel. Postikulu ei sõltu saadetavate esemete arvust. Kui maksate deposiidiga ja valite transpordiviisiks lihtsaadetise, toimub kauba väljasaatmine alles pärast deposiidi vabastamist (lihtsaadetis on ostja risk).

 


Üldtingimused:

Maksetähtaeg 7 päeva alates ostutehingu sooritamisest, kui kuulutuses pole öeldud teisiti. Tähtajaks tasumata esemete eest algatatakse automaatselt pretensioon. Makstud esemeid on võimalik kombineerida üheks saadetiseks kuni 20 päevase perioodi jooksul.

NB! Rahatähtede kvaliteedi kategooria on märgitud PMG hindamisskaala alusel: UNC: hinne vähemalt 60, aUNC: hinne vähemalt 50, XF: hinne vähemalt 40. Kõik hinnangud on teostatud mitteprofessionaalse hindaja poolt, kuid kooskõlas eelpool nimetatud skaala tunnustega. Ostu sooritades kinnitate, et olete nimetatud skaala hinnete kirjeldusega tutvunud ja sellest aru saanud. Juhul, kui müügikuulutuses on kirjas, et eseme seisukord piltidel, veenduge enne pakkumise tegemist, et pildid annavad teile täieliku ülevaate eseme seisukorrast. Kahtluse korral või kui piltide, pealkirja või eseme kirjelduse juures esineb lahknevusi, täpsustage asjaolusid enne ostu sooritamist, hilisemaid pretensioone ei arvestata. Kui kuulutuses pole öeldud, et pildil on müüdav ese, siis saab ostja sarnases seisukorras eseme (s.t. erineda võivad nii seeriatähis kui ka -number. Eseme seisukord ei kajasta tavapäraseid tootmisdefekte - ebaperfektne tsentreering; kõver lõige, "hammas" turvaniidi kohal; trüki-, pakenduse või turvaniidi tehnoloogiast tulenev paberi lainetus). Täpsustage endale olulisi detaile enne ostutehingut. Sooritate ostu eraisikult, tagastusvõimalus puudub!

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud