Valik 30 erinevast šokolaadist, retsept Jeff de Bruges

 • Eseme ID: 147898631
 • Jaga
1/1

Valik 30 erinevast šokolaadist, retsept Jeff de Bruges

Eseme ID: 147898631 Seisukord: uus Tarneaeg: 7 päeva
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 25.50 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: L 28.11.2020 21:10:08
Lõpuaeg: K 02.12.2020 21:10:08
Vaadatud: 192
Viimati pakkus: birtebo
Tallinn, Harju county, Estonia
1
Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi
Reg. kood 80131360    Kasutaja alates 15.09.2020

International Womens Club of Tallinn 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harju county, Estonia
Kogus: 1
Tarneaeg: 7 päeva
Transport: Järeletulemisega
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: International Womens Club of Tallinn100% / 22 / vaata kasutaja e-poodi
Valik 30 erinevast šokolaadist, retsept Jeff de Bruges/Selection of 30 different chocolates, recipe Jeff de Bruges.


"Jeff de Bruges Eesti : Esmaklassiline šokolaadivalik, milles on ühendatud Belgia gurmeešokolaadi kvaliteet, Prantsuse retseptide ainulaadsus ja leidlikkus. Äsja avatud Jeff de Bruges poest leiad laia valiku šokolaadi igapäevaseks nautimiseks ja erilisteks sündmusteks. Rotermanni 14, 10111 Tallinn"

  "Unique chocolate box Blue/brown, round-shaped with an assortment of chocolates displayed elegantly on two levels, a selection of 30 different chocolates, recipe Jeff de Bruges"

"Très belle boite Bleu/marron ronde à 2 étages comportant une sélection de 30 délicieux chocolats de recettes différentes  Jeff de Bruges." 

 

See on heategevusoksjon, rohkem pakkumisi leiad: www.osta.ee/iwct

Please support our charity work and make a bid! More offers at www.osta.ee/iwct 

 

Meie teekond algas 26 aastat tagasi Tallinna Rahvusvahelise Naisteklubi (IWCT) heategevusfondi asutamisega. Meie vabatahtliku töö tulemusena saame rahaliselt toetada 12 heategevusorganisatsiooni üle Eesti, aidates sellega meie ühiskonna kõige nõrgemaid ja haavatavamaid. Oleme 67 vabatahtlikku 29 riigist ning meie töö ei oleks võimalik ilma teie rahalise toetuseta (mis saavutatakse meie müügiesemete ostmisega) ja meie suurepäraste toetajate ning annetajateta meie kohalikust ja rahvusvahelisest kogukonnast. 100% korjanduse tuludest läheb otse siin loetletud 12 heategevusorganisatsioonile. http://www.iwct.ee/2020/08/24/international-christmas-bazaar-2019-results/

Mõned näited heategevusest, mida me teie toel 2020. aastal saime ellu viia:

 1. SOS Lasteküla Keila

IWCT heategevusfond on SOS Lasteküla Keila ühe pere „ristivanem“. Igal aastal läheb korjandustegevusest ehk annetatud kaupade müügist kogutud raha otse selle pere ühe aasta kulude katteks. See pere koosneb lastest, kes ei saa elavad koos oma peredega.

 1. Tallinna Toidupank
  Üks 2020. aasta kriisi kõige olulisemaid heategevusorganisatsioone. Varem annetas IWCT Heategevusfond 15 kogumiskasti, mida jagati üleriigilistele, nii et laiem üldsus sai toitu anda kohapeal supermarketites. Tuleval aastal annetab IWCT sularaha toodete müümiseks Tallinna Toidupangale, et toetada hädasti toiduvarusid vajavaid peresid.
 2. Ema ja lapse keskus Nõmmel
  Haridusseadmed, arvuti ja printer koos tindi ja paberitarvikutega läksid sellesse keskusesse 2019. aastal. Elutoamööbel, diivanid, tugitoolid ja uued vaibad 2020. aastal. Meie liikmed teevad annetusi ka eraisikutena, nt pesupesemis- ja hügieenitoodetele.
 3. Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskus Koplis
  Keskus toetab 135 ebasoodsas olukorras olevat perekonda. IWCT heategevusfond toetab Peeteli Sotsiaalkeskuse laste haridustegevusi ja suvelaagreid, lisaks aitab soetada haridustarbeid ja raamatuid.
 4. Kopli Lastekeskus Tähetorn
  Tänu 2019. aasta annetustele said ebasoodsas olukorras olevad liikumisvõimetud pered koroonakriisi ajal omale koju sooja toitu. Lisaks toetati koduõppel olevaid lapsi haridustarvikute ja toiduga, mida nad tavapäraselt oleksid koolis saanud.
 5. Eesti Skautide Ühing
  Ühing juhib iga-aastast skautlusprogrammi 6–26-aastastele lastele ja noortele, edendades noorte akadeemilisi oskusi, enesekindlust, eetikat, juhtimis- ja kodaniku oskusi, mis mõjutavad täiskasvanuks kujunemist.
 6. Minu Unistuste Päev
  Minu Uniste Päev korraldab unistuste päevi raskelt haigetele lastele ja nende peredele, et pakkuda neile emotsionaalset tuge.
 7. Läänemaa Naiste Tugikeskus
  Toetasime keskust rahastusega, mis võimaldas läbi viia kahepäevast töötuba naistele. Lisaks täiendav 1-päevane töötuba kevadisel ajal koos eneseabi voldikute ja raamatutega.
 8. Lasnamäe Lastekeskus
  Aitasime lastekeskusel soetada 4 duśikabiini koos vahenditega. Lisaks rahalised vahendid, et iga laps saaks oma sünnipäeval kingituse.
 9. Haiba Lastekodu
  Lastekodu kasutas oma annetusi uue pesumasina soetamiseks. Lisaks pesuvahenditele ja kahele hariduslikule perereisile.
 10. Tartu lastekeskus sai tänu toetustele muuta kaks oma tuba helikindlaks.
 11. MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde
  Mittetulundusühing toetab vaesuse ohus olevaid lapsi, edendades positiivsust, korraldades ja juhtides haridustegevusi ja programme.

See märkimisväärne töö ei saa juhtuda ilma rahata. Selle toote ostmisega annate oma panuse ja muudate Eesti laste ja naiste elu. Keerulistel aegadel, nagu praegu, on meie peamine eesmärk tagada annetused organisatsioonidele, keda me aitame. Need on vaid mõned näited, mida IWTC saab toetada. Usume, et just need on asjad, mis on tõesti olulised. Meil pole tegelikult aimugi, kuidas kriis mõjutab seda haavatavate laste põlvkonda ja nende peresid, kuid me ei seisa tegevusetult. Sellel oksjonil osalemise ja online-annetustega saate te sellele kaasa aidata ja me oleme teie toetuse eest väga tänulikud. Täname Osta.ee-d koostöö eest Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubiga.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Ühtegi küsimust ei ole esitatud