Vingugaasiandur CO Valvas Lõpumüük

 • Eseme ID: 53508848
 • Jaga
1/1

Vingugaasiandur CO Valvas Lõpumüük

Eseme ID: 53508848 Seisukord: uus Tarneaeg: 3 päeva
Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne
Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne
14.99 EUR
Vaadatud: 8485
Tallinn, Harjumaa, Eesti
Balti Tuleohutus OÜ
Reg. kood 12574893    Kasutaja alates 26.09.2014

Balti-Tuleohutus 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Tarneaeg: 3 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.99 EUR (S)
Omniva: al. 1.99 EUR (S)
DPD Pickup pakiautomaat/-pood 1.94 EUR (XS)
Tagastamine: Nõustun eseme tagasi võtma 14 päeva jooksul, kui see ostjale ei sobi. Ostja tasub kõik postikulud. Ese peab olema kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Abi
Maksmine: pangaülekandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Balti-Tuleohutus100% / 252
/ vaata kasutaja e-poodi

Vingugaasiandur Mercury/Valvas CO

Lõpumüük 2017a mudel

 

Kvaliteetne vingugaasiandur mis sobib ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Vingugaasiandur töötab 3 x 1,5V AA patarei toitel - patareid on anduri soetamisel kaasas (sisaldub hinnas). Vingugaasi anduril on toite ja häire kontrollnupp. Kaasas ka kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. Anduri sensori eluiga on 7 aastat. Antud mudel kuvab ka ekraanil hetke temperatuuri. Anduril on vaigistusfunktsioon, mida vajutades andur vaikib kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja vingu tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi, kui ruumis on ikka vingu, hakkab andur uuesti häiresignaali andma, kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. 

Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend!

Vingugaas ehk süsinikoksiid (CO) on värvitu, lõhnatu ja maitsetu gaas, mis võib levida õhus, ilma et meil sellest aimugi oleks. Sissehingamisel kahjustab see aga väga tugevasti inimeste tervist ning suure kontsentratsiooni korral võib olla ka surmav. Et endi ja oma lähendaste tervist hoida, soetage vingugaasiandur, mille eesmärk on Teid teavitada juhul, kui vingugaasi kontsentratsioon õhus on ohtlikult suur.

Kus ja miks on vingugaasiandur vajalik?

Vingugaas tekib orgaanilise aine mittetäielikul põlemisel, mis johtub õhuhapniku kehvast ligipääsust põlemistsooni (näiteks liiga vara suletud ahjusiiber, halva tõmbega gaasiboiler, valesti reguleeritud gaasipliit, garaažis töötav automootor või ka näiteks grilllahi). Vingugaasiandurid reageerivad vingugaasisisaldusele õhus ning on vajalikud ruumides, kus on ahjud, kaminad, mille siibri sulgemisel võib tuppa tungida mürgine ving.

Üks vingugaasiandur on mõeldud kasutamiseks ühes ruumis, kuna seade näitab vaid anduri juures leviva CO taset. Kui vingu võib tekkida teisteski ruumides, tuleks ka sinna andurid paigaldada.

Erinevalt suitsuandurist tuleb vingugaasiandur kinnitada ruumi seinale umbes 0,5-1,5 meetri kõrgusele põrandast. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padjakõrgusele.

 

 

Anduri eluiga 7 aastat
EN Standard 50291
Garantii 3 aastat
Kasutusjuhend EST Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah
LCD ekraan Jah
Niiskuskindlus Ei
Patarei (vahetatav) Kaasas Jah
Sisseehitatud aku Ei
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge
   

  

 

Vingugaas ehk süsinikoksiid (CO) on värvitu, lõhnatu ja maitsetu gaas, mis võib levida õhus, ilma et meil sellest aimugi oleks. Sissehingamisel kahjustab see aga väga tugevasti inimeste tervist ning suure kontsentratsiooni korral võib olla ka surmav. Et endi ja oma lähendaste tervist hoida, soetage vingugaasiandur, mille eesmärk on Teid teavitada juhul, kui vingugaasi kontsentratsioon õhus on ohtlikult suur.

Mida kauem inimene vingugaasi sisaldavas keskkonnas viibib, seda vähemaks langeb tal töövõimelise hemoglobiini sisaldus veres. Hapnikuvarustuse suhtes on kõige tundlikumad lapsed, eriti looteeas. Täiskasvanule suhteliselt kahjutu vinguannus võib lootel põhjustada raskete tagajärgedega mürgitust. Eriti halvasti taluvad vingu ka vanurid, südame- ja hingamisprobleemidega isikud ja koduloomad. Sümptomid sarnanevad külmetushaigusele, aga ilma palavikuta – kergema vingumürgituse puhul nõrk peavalu, iiveldus, oksendamine, väsimus, raskemal juhul tugev peavalu, unisus, kiire pulss, krambid. Väga suure vingugaasikontsentratsiooni korral lisandub teadvusekadu, seiskub hingamine ja süda lakkab löömast.

NB! Pea meeles, et vinguandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi.

 

Balti Tuleohutus OÜ e-pood suitsuandur.ee

Kauba saadame Omniva või SmartPostiga või DPD

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • GSE-l on ka see müügis... seega pole ainus. https://www.facebook.com/​171910716514736/photos/a.​186305591741915.107374182​8.171910716514736/5041671​19955759/?type=3&theater

  Tere GSE on meie toodete edasimüüja.

 • Tere Kas antud andur toimib ka matkaautos?

  Tere! Selle anduri tootja ei soovita sedaCO andurit kasutada matkaautos. Meil on müügil FireAngeli vingugaasiadnur mida võib matkaautos kasutada https://osta-ee.postimees​.ee/vingugaasiandur-co-fi​reangel-long-life-lcd-ekr​aaniga-83975380.html

 • Tere! Kui tellin 2 tk., kas saadate omal kulul?

  Tere, Kõigile tellimustele lisandub saatekulu.

 • janek küsis 01.01.2018 10:48

  tere Valmistaja riik on hiina ?

  Tere, valmistaja riik on Hiina, järelvalvet tootele teostab BRE Global Ltd (Suurbritannia)

 • Bulkin küsis 22.12.2017 00:28

  Bauhausis see andur maksab 16.90. Eestinookia?

  Tere, Bauhausis on müügil analoogne mudel.

 • KOBA1 küsis 09.10.2017 16:52

  7 aastase eluea ja temepratuuri näidu kuvamisega andur on Eestis hetkel müügil vaid suitsuandur.ee-s / analoogse välimusega andurid mis meie kaubandusvõrgust on saada ei kuva temperatuuri ning nende eluiga on 3-5 aastat. MIs jutt see on? Ostin endale samasuguse bauhofist näitab temperatuuri jne

  Tere, Bauhofis on müügil analoogne mudel.

 • oraby küsis 10.03.2017 10:07

  Tere, vabandust aga segadust tekitab kirjelduses lause: 7 aastase eluea ja temepratuuri näidu kuvamisega andur on Eestis hetkel müügil vaid suitsuandur.ee-s. Antud oksjonil nagu aru saan on näiduga ja 7 aastase elueaga. Seega küsimus on - kas see, mis siin pildid saan sellelt oksjonilt osta või on see müügil ainult suitsuandur.ee lehel?

  Tere, Siin ongi tegemist samuti suitsuandur.ee e-poega mis lihtsalt paikneb lisaks ka osta.ee keskkonnas siin on meil lihtsalt väiksem kaubavalik. Vastus Teie küsimusele: Jah Te saate siit oksjonilt osta 7 aastase eluea ja temepratuuri näidu kuvamisega vingugaasianduri.

 • jah2 küsis 06.10.2016 21:11

  Kas saaksite lisada pildi ka anduri sisust, saaks võrrelda kas erineb 5 eurisest hiina andurist.

  Tere, anduri sisust ei ole võimalik pilti lisada ( Andur on mehhaaniliselt suletud ). Andurit avades muutub see kasutuskõlbmatuks.

 • Kas andur vastab EN 50291 nõuetele, saate sellest pildi panna?

  Tere, Andur vastab Standardile EN 50291 lisasime sellest Teile ka pildi.

 • Kas see on sama mudel mis hiinast tellides on 5 euri või on see midagi muud

  Tere Tegemist on täiesti teise mudeliga kuigi on samuti toodetud hinnas nagu 95% kõigist tarbekaupadest ja elektroonikast. 5 eurosed andurid ei oma mingeid sertifikaate ning veel vähem täidavad oma ülesannet. Selliseid 5 euroseid andureid ei soovita kindlasti osta. Pigem jätta ost tegemata ja olete sama kaitstud ja lisaks on 5 eurot alles. Suitsuandur.ee poolt müüdav andur vastab kõikidele kehtivatele standarditele ning omab EN 50291 sertifikaati, samuti vahendame tootja garantiid, kui anduri töös tekkib garantii perioodil tõrkeid siis andur vahetatakse välja.

 • ford13 küsis 16.01.2016 12:29

  Tere! Kas neid vinguandureid saab ka kontrollida ja reguleerida?

  Kontrollida saab vajutades Test nuppu. (kui helisignaali ei järgne on võimalik rike või on patarei saanud tühjaks) Samuti vilgub anduril indikaator lamp. (kui ei vilgu on rike või patarei tühi) Tundlikust reguleerida ei saa.

 • janek küsis 14.05.2015 10:40

  tere mul oleks vaja maagassi andurit. mis too maksab

  Tere. Kahjuks meie valikust maagaasi andur puudub.

 • 5 12