Zen-raha taskuraamat - lihtne tee majandusliku meelerahuni
- Eseme ID: 252572094
- Jälgi eset
- Jaga
Zen-raha taskuraamat - lihtne tee majandusliku meelerahuni
| Hetke hind: | 7 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | K 20.05.2026 15:48:35 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Karunurme, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S)
|
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Coifield100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
320 lk
Uus, lugemata raamat. Poes maksab üle 40 euro.
Raha on võimas vahend, mis suudab meid end teenima panna. Samas ongi ta ainult vahend ja ei midagi muud. Zen’i idealistlik eesmärk võiks küll olla vabanemine sõltuvussuhtest rahaga, aga see oleks praegusajal jabur. Hoopis tähtsam on panna raha enda jaoks tööle, teisisõnu tagada endale piisav rahavoog nii, et see elu ei segaks ja koormavaks ei muutuks. Michael Gilmore näitab, kuidas Aasia filosoofia ja sellele iseloomuliku teadveloleku integreerimine meie finantsmõtlemisse võimaldavad jõuda harmooniani isiklikes rahaasjades.
Laias plaanis keskendub raamat sellele, kuidas muuta oma mõttemaailma. Meie väärtused peaksid olema kooskõlas endale võetud finantseesmärkidega. Gilmore annab ette 49 sammu, mille abil sellel teel õige suund võtta. Need sammud ei tohiks kellelegi üle jõu käia ning jääb lugeja otsustada, kui palju ta korraga valmis on astuma. Zen’ilik suhtumine aitab meil ümbritsevat näha sellisena, nagu see on, ning annab meelerahu ja kindlustunnet toimetulekuks rahastressiga. Autor ütleb ise: „[---] just nüüd ongi õige aeg valmistuda paremaks tulevikuks – paremaid harjumusi kujundades, neid kasutusele võttes ja arendades. Paremaid harjumusi nagu säästmine ja investeerimine. Või mediteerimine, vaimne valvsus ja hingamine ning rahasse rahulikult, teadlikult ja zen’ilikult suhtumine.“
MITU ESET ÜHES PAKIS SAADAN AINULT JUHUL, KUI NENDE EEST ON TASUTUD E-KONTOGA. DEPOSIIDIGA MAKSMISEL SAADAN IGA ESEME ERALDI.
Palun võidetud esemete eest tasuda ühe nädala jooksul. Vastasel juhul lähevad asjad uuesti müüki.
Kui on öeldud, et esemed liiguvad ainult postiga, siis järelikult ei saa neid käest kätte üle anda ja pole mõtet sel teemal kauplema hakata.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.