Eluteater. Nigol Andresen 2018a. 568lk
- ID товара: 242643858
- Отслеживать
- Поделиться
Eluteater. Nigol Andresen 2018a. 568lk
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
| Просмотров: | 7 |
|---|
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Транспорт: |
SmartPOST: От 3.04 EUR (S)
Omniva: От 1.51 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
По договорённости с продавцом: |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. Читать далее |
| Оплата: | банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | vaimuvara100%положительный отзыв э-магазин продавца |
Autor(id): Nigol Andresen
Kirjastus: Ilmamaa
Aasta: 2018
Originaal: eesti keel
ISBN: 9789985776667
Lehekülgi: 568
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu: #T# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT Nigol Andreseni (1899–1985) loomingu keskmes on kirjandusteaduslikud uurimistööd. Olulised on ka tema teatrialased kirjutised. Tõsistest uurimustest koosneva tuuma kõrval leiab lugeja sellest raamatust kirjatükket kriitika ja poleemika vallast, mille ülesanne on kaasa aidata autori isiksuse ja tema arengu avamisele. Lisas esitatud poliitiline publitsistika on mõeldud noore Andreseni maailmavaate tutvustamiseks. Kogu Nigol Andreseni ulatuslik kirjanduse- ja teatrialane tegevus oli algusest peale tugevasti seotud ühiskondlike ideedega. Esimene maailmasõda raputas põhjalikult Euroopa vaimuilma ning sõjakatastroofi tohutu ulatus sundis intellektuaale juurdlema selle põhjuste üle. Pahempoolse ilmavaate tõttu värvati Nigol Andresen pärast 1940. aasta juunipööret Varese valitsusse. Aastail 1950–1955 viibis ta vangistuses, süüdistatuna kodanlikus natsionalismis. Raamatu väljaandmist on toetanud Eesti Mõtteloo Sihtkapital, Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Kultuurkapital ja AS Giga. Andresen, Nigol, 1899-1985 eesti kirjandusteadlased tõlkijad riigitegelased kirjandusteadus kirjanduskriitika teatriteadus teatrikriitika teatriarvustused arvustused publitsistika Eesti mõttelugu
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.