Ennosaare Ain, 1974, Elisabeth Aspe
- ID товара: 254336775
- Отслеживать
- Поделиться
Ennosaare Ain, 1974, Elisabeth Aspe
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
| Просмотров: | 1 |
|---|
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Транспорт: |
SmartPOST: От 3.04 EUR (S)
Omniva: От 2.75 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 2.47 EUR (XS)
СамовывозПо договорённости с продавцом: Abi |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. Читать далее |
| Оплата: | банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | Raamatukaru100%положительный отзыв э-магазин продавца |
Seisukord: hea
Pilt on illustratiivne.
Peateoseks peetakse jutustust "Ennosaare Ain" ("Oleviku Lisa" 1888), mis polemiseerib sama perioodi baltisaksa kirjanduse ühe keskse teemaga (alavääristav suhtumine eestlastesse, oma rahvusest võõrandumine). Kirjanduslikku materjali ammutas autor valdavalt oma kodulinnast Pärnust ja selle ümbrusest.
1920. aastatel oli aktiivsest kirjanduselust taandunud, avaldas mõned lühi- ja lastejutud ning mälestusi. Eduard Vilde kõrval on teda peetud üheks kaalukamaks sajandilõpu realistiks, uuenduslik oli sündmuste kujutamine epistolaarses vormis
Aasta: 1974
Kirjastus: Perioodika
Linn: Tallinn
Autorid: Elisabeth Aspe
Lehekülgede arv: 96
Originaalkeel: eesti keel
Köide: Pehmekaaneline
Suurus: 130 x 200 mm
Seisukorrad:
- Uus - Kasutamata raamat.
- Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
- Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
- Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
- Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
- Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.
Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.
Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.