Erik Terk. Eestist ja ettepoole
- ID товара: 207507041
- Отслеживать
- Поделиться
Erik Terk. Eestist ja ettepoole
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
| Просмотров: | 28 |
|---|
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Haapsalu, Läänemaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Срок доставки: | 3 дней |
| Транспорт: |
SmartPOST: От 2.64 EUR (XS)
Omniva: От 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
СамовывозПо договорённости с продавцом: Abi |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. |
| Оплата: | банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | Luge100%положительный отзыв э-магазин продавца |
Erik Terk. Eestist ja ettepoole
TLÜ Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi direktori ja Riigiteaduste Instituudi professori Erik Tergi raamat sisaldab aastatest 1994–2012 valminud kirjutisi, mis kõik käsitlevad ühel või teisel viisil Eesti arengu sõlmprobleeme, foone ja valikuid. Raamatus sisaldub nii poleemikat konkreetsete ajaperioodide majandus-, sotsiaal- ja välispoliitiliste sõlmküsimuste ümber kui komplekssemate ja pikemale ajaperioodile mõeldud arengustsenaariumide kirjeldusi ja nende analüüsi.
Eestis toimuvat ja tulevikus toimuda võivat on käsitletud laiemas kontekstis, rida kirjutisi on pühendatud arengutele Ida-Aasias, Venemaal ja Euroopa Liidus (eriti Läänemereregioonis) ning nende võimalikule mõjule Eestile. Raamatule lisavad väärtust praegusest ajaperspektiivist tehtud autori tagasivaated varemtehtud prognoosidele ja arengustsenaariumidele: mis varemeeldatust on tegelikkuses realiseerunud, mis viltu läinud ja miks. Lugeja leiab raamatust peale Eestiga seotud strateegilist laadi materjali ka hea, nii teoreetilise kui praktilise pildi selle kohta, mis on üldse tuleviku-uuringud, miks neid tehakse, kes teevad ja kuidas on neid võimalik kasutada. Raamat on kirjutatud hästi loetavas ja atraktiivses stiilis, sobib nii majanduse, poliitika kui üldse laiema arenguproblemaatika vastu huvi tundvatele lugejatele.
2012 | 226 lk | 132 x 210 mm | Pehmekaaneline | Kirjastus: Tallinna Ülikool Eesti Tuleviku-uuringute Instituut | ISBN: 9789985875117
Seisukord: Hea
TASUMINE JA SAATMINE:
• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda.
Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.
SEISUKORD:
- Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
- Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
- Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
- Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
- Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
- Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige. - Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust.
Tutvu meie raamatuvalikuga:
Ilukirjandus
Laste- ja noortekirjandus
Teemad

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.