Jätku leiba! Toit kodus ja maailmas, Viktor Masing, 1995
- ID товара: 249946766
- Поделиться
| Окончательная цена: | 5.00 EUR |
|---|---|
| Начало: | Вт 31.03.2026 14:11:31 |
| Окончание: | Сб 25.04.2026 12:46:54 |
| Просмотров: | 1 |
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Põlva, Põlvamaa, Eesti |
| : | Эстонский |
| Срок доставки: | 5 дней |
| Транспорт: |
Omniva (XS)
По договорённости с продавцом: Abi |
| Оплата: | депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | Lisa-Marie100%положительный отзыв Посмотреть другой товар |
Teaberikas joonetõmbamisraamat õpilastele.
Viktor Masingu „Jätku leiba! Toit kodus ja maailmas“ on õpilastele suunatud teadmisteraamat, mis ühendab toidukultuuri tutvustuse harjutusliku lähenemisega. Raamatu aluseks on maailmavaateline arusaam, et toit ei ole pelgalt igapäevane vajadus, vaid ka kultuuriline, ökoloogiline ja ühiskondlik nähtus. Teos annab ülevaate sellest, kuidas toit on kujunenud inimkonna ajaloos, millised on eri maade toitumistavad, kuidas mõjutavad loodus- ja kliimatingimused toiduvalikuid ning kuidas globaalsed muutused mõjutavad toidujulgeolekut. Olulisel kohal on ka keskkonnahoid ja toidu tootmise eetiline külg.
Raamatu vorm erineb tavapärasest õpikust – tegu on teaberikka joonetõmbamisraamatuga, mis tähendab, et tekstiosade kõrval on rohkesti harjutusi, täidetavaid tabeleid, ülesandeid ja visuaalseid skeeme. See võimaldab õpilastel mitte üksnes omandada fakte, vaid ka luua seoseid omaenda elu, pere toidutavade ja laiemate ühiskondlike protsesside vahel. Lähenemine toetab aktiivset õppimist ning julgustab arutlema toiduga seotud probleemide üle – alates näljast ja ületootmisest kuni geneetiliselt muundatud organismide ja bioloogilise mitmekesisuse küsimusteni. Tähelepanu pööratakse ka traditsioonilisele Eesti toidule ja toidu säilitamise viisidele läbi aegade.
Eesti Entsüklopeediakirjastus,1995
Pehmekaaneline köide, suures formaadis, 62 lehekülge
Mõõdud: 209 × 290 mm
Kaantel kulumist ja kohati kerget määrdumist, tagakaane sisepoolel murdumisjälg, sisu on korras, kergemaid lugemisjälgi võib leiduda.
Makset ootan e-kontole, pakke postitan vaid Omniva kaudu.
Pakke postitan kolmel päeval nädalas, T, N ja L või P

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.