Mis on ühist Gilgamešil ja geeniuurimisel. Käsitlusi
- ID товара: 123566686
- Отслеживать
- Поделиться
Mis on ühist Gilgamešil ja geeniuurimisel. Käsitlusi
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
| Просмотров: | 47 |
|---|
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Транспорт: |
SmartPOST: От 3.04 EUR (S)
Omniva: От 2.75 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 2.75 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S) По договорённости с продавцом: |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. Читать далее |
| Оплата: | банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | vaimuvara100%положительный отзыв э-магазин продавца |
Autor(id): koostaja Reet Hiiemäe
Kujundaja: Andrus Tins
Illustraator: Andrus Tins
Kirjastus: MTÜ Eesti Folkloori Instituut, Eesti Kirjandusmuuseumi Teaduskirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2013
Tõlkija: Reet Hiiemäe
ISBN: 9789985981221
Lehekülgi: 267
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu: RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 097 Käesolev kogumik toob lugejani valiku uuemaid uurimusi, mille autoriteks on mainekad germaani folkloristid, ajaloolased ja etnoloogid. Autorid vaatlevad pärimuslike nähtuste avaldumist mitmetes sellistes kontekstides, mille puhul seotust vanema rahvausuga ei oskaks esmapilgul ehk oodatagi: majandus- ja ärimaailmas, meditsiinis, kohtudokumentides, erootilise alatooniga postkaartidel jne. Nii mõneski artiklis lahatakse väljamõeldu ja tegelikkuse vahekordi ning inimeste kalduvust näha reaalelu sündmusi läbi ajastuomaste uskumuste filtri. Raamat laiendab lugeja kultuuri ja ühiskonna tajumise ning mõistmise võimalusi, pakkudes uudseid vaatenurki, paljastusi ja tõlgendusi teemadel, nagu: • prohvetlus kui elukutse traditsioonilistes kultuurides ja kaasaegses ärimaailmas, • ekstreemsete ilmastikunähtuste ja kliimamuutuste tõlgendamine läbi aegade, • traditsioonilised jutusüžeed nn Nigeeria petukirjades, varjusurmajuhtumite kirjeldustes ja nüüdisaegses teadusajakirjanduses, • arvutimängu World of Warcraft ja muinasjutufilmi Shrek pärimuslik taust, • kultuurilised hirmu-, ekstaasi- ja müstikafenomenid. Märksõnad: MTÜ Eesti Folkloori Instituut Andrus Tins rahvapärimus uskumused folkloristika etnoloogia rahvapärimus uskumused folkloristika etnoloogia artiklikogumikud
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.