Motul C5 ketipasta, 150ml

1/1

Motul C5 ketipasta, 150ml

ID товара: 247704478 Состояние: Использованный
Окончательная цена: 4.25 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 18.02.2026 21:00:00
Окончание: Сб 21.02.2026 21:00:00
Просмотров: 17
Последний претендент: p.oja
Tartu, Tartumaa, Tartumaa, Eesti
1
Компания|Пользователь с 2024
8441 успешные продажи
100% надежный продавец
Обычно отправляет за 1 день
Защита покупателя бесплатно на каждую покупку
  • Защищенные платежи
  • Проверенные продавцы
  • Быстрая поддержка клиентов
  • Выгодный транспорт
Состояние: Использованный
Расположение: Tartu, Tartumaa, Tartumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD Pickup автомат/торговые точки (XS)
Venipak (XS)
Unisend (XS)
Cargobus (kuni 0,5 kg)
Курьер
Самовывоз
По договорённости с продавцом: Abi
Возврат: Возврат товара в соответствии с законом.
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Järelturg100%положительный отзыв э-магазин продавца

seisukord: antud toodet kasutatud ei ole.

Motul C5 Chain Paste ketivaha on vahajas määrdeaine kõigile ketitüüpidele. Loob mustust ja vett hülgava kaitsekihi, suurepäraste määrdeomadustega ka vihmaste ilmadega. Tänu vahajale konsistentsile kauakestev, kuuma- ja kiirusekindel.

Kasutamine: puhasta kett vanast määrdest Motul Chain Cleaneriga (Motoneti tootenumber 60-3049). Kanna väike hulk toodet ketile, hõõru vahatuubi harjastega laiali. Vaha kinnitub ketile mõne minuti jooksul.

• Kvaliteetne ketimääre, mille lisaained kaitsevad kulumise ja rooste eest
• Vähendab võimsuskadu
• Sobib kõigile ketitüüpidele, ka O-, X- ja Z-ketirõngastele
• Ühest tuubist piisab umbes kümneks määrdekorraks


Palume kauba eest tasuda 3 päeva jooksul peale oksjoni lõppu. Kui nädala jooksul ei ole kauba eest tasutud ja transporti valitud, alustame pretensiooni.

Deposiidimaksega tasutud tooted saadame eraldi pakina. Koos saadame ainult need tooted, mis on e-kontoga tasutud

 

Oksjon sisaldab ainult neid asju, mida on näha meie fotodel. Illustreerivad pildid on selleks, et tutvustada toote omadusi ja välimust. 

Kui midagi pole meie fotodel, siis need ei kuulu ka komplekti, va.juhul, kui oksjoni kirjelduses on teisiti märgitud.

Tootekirjeldus on loodud tehisintellekti abil ning võib sisaldada ebatäpsusi. Palume enne ostu tutvuda toote infoga tootja või volitatud edasimüüja ametlikul veebilehel.

Kui on tegemist kasutatud asjaga siis võib esineda vigu, mis pole teada ja esmasel vaatlusel märgatud! Seega ese/esemed müüakse sellisel kujul nagu on! Hilisemaid pretensioone ei rahulda! Kui toodet soovitakse 14 päeva jooksul tagastada, tasub postikulu ostja va. juhul, kui toode ei vasta kirjeldusele. Kirjeldusele vastavaid, kuid kliendi soovil tagastatud tooted palume saata Tartu Rebase Rimi pakiautomaati või Cargobusi Tähe tn esindusse.

NB! Kirjeldusele vastavate toodete tagastamisel arvestame tagastatavast summast maha osta.ee komisjonitasu ning juhul kui kasutatud ka antud tootel esilehe teenust, siis ka selle teenuse summa.

 

Kõik küsimused, eeldused, oksjoni käigus!

Mitme oksjoni võidu puhul saadame kõik ühe saadetisena.

Oksjonil pakkumise tegemisega, nõustud meie müügi- ning tagastustingimustega

Edukaid pakkumisi soovides,



Tutvuge ka meie teiste soodsate pakkumistega!

Hakka meie jälgijaks, et olla kursis uusimate toodetega!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет