Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 2 0 0
Все 133 1 0
  • nokia200 (покупатель) Более 3 месяцев назад

    Olen rahul, saadetis saabus kiiresti ja hästi pakituna.

    Luge (продавец) Более 3 месяцев назад

    Tore! Aitäh ostu eest!

  • (покупатель) Более года назад

    arvan,et raamat ,sellises hooletuse astmes, ei väärinudki kõrgemat hinda...

    (продавец) Более года назад

    Tegemist on kasutatud raamatuga ning raamatu seisukord on kenasti näha piltidel, millega saite tutvuda enne pakkumise tegemist. Kui soovite paremas seisukorras raamatuid, siis tehke pakkumisi raamatutele, mille alghind on suurem kui 10 senti.

  • (продавец) Более года назад

    Kõik ok. Soovitan.

    (покупатель) Более года назад

    Kõik Ok,Tänan

  • (продавец) Более года назад

    Soovitan

  • (покупатель) Более года назад

    OK

    (продавец) Более года назад

    Meeldiv ostja. Mina tänan.

  • (продавец) Более года назад

    OK

  • (продавец) Более года назад

    OK