Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 1 0 0
Месяц 2 0 0
Год 15 1 0
Все 322 3 2
  • fergie (покупатель) Более 3 месяцев назад

    Väga inetu suuvärgiga ja ropult sõimav tegelane, äärmiselt ebameeldiv kogemus

    HUMMER (продавец) Более 3 месяцев назад

    Oksjonil oli võimalikest osta.ee poolt pakutavatest transpordi varjantidest märgitud ainsana ja konkretselt JÄRELETULEMISEGA.Lis​ainfona lisasin oksjonile vabas võrmis,et kellel on siiski soov kaup saada pakiautomaadiga,siis​ võin selle võimaluse erandkorras lisada aga tingimusel,et ostja maksab kohese e-konto ülekandega,mitte deposiidiga.Peaks terve mõistusega inimesele vägagi selged tingimused olema,kui oksjonile pakkumise teeb.

  • (покупатель) Более года назад

    Marjad käes. Pruune st. kõlbmatuid marju oleks võinud vähem olla.

    (продавец) Более года назад

    Jah vanu marju oli aga kui sa üle kaalusid,siis kindlasti nägid et kogus oli ka pool kilo suurem kui sa teadlikult ostsid.Usun et said lubatud kaalu õiget kaupa kätte

  • (покупатель) Более года назад

    Kadakas oli märg ja hallitas.

    (продавец) Более года назад

    Kuulutuses oli kirjas,et värskelt saetud kadakas ja arvestades pidevaid sademeid on loogiline,et puit on märg.Loe kuulutuse info uuesti läbi ja leia koht kus kirjas kuiv puit. Ja ühe ööpäevaga ei tekkinud kindlasti nii tohutut hallitust et kõik rikutud.Olen neid päris palju nii saatnud ja pole kunagi kellelgi hallitanud.Kui sa seda hallikat tooni koore peal hallituseks pead siis mine metsa ja vaata millised vanemad kadakad välja näevad.