Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 1 0 0
Все 100 0 1
  • (покупатель) Более года назад

    kaup kiirelt käes, soovitan:)

  • (покупатель) Более года назад

    Kõik OK

  • (покупатель) Более года назад

    Kaup käes kiirelt. Soovitan müüjat!

  • (покупатель) Более года назад

    Keedupott tilgub igal pool ja enne kui midagi müüja raha ees, võib proovida .Seest kui asi maksab 7 euro, siis see et saa viskata prügikastis. Aga ma pean ära viskama. Väga kahju.

    (продавец) Более года назад

    Te ostsite ju vähemalt üle 20 aasta vanuse asja, mis oli ka kuulutuses kirjas. Samuti oli seal kirjas, et tegemist on kasutatud potiga, mis oli soetatud kasutatuna ning vastasime ka Teie küsimusele, et pole seda ise proovinud ja seega oli selle seisukord meile teadmata. Tegelikult maksite te poti eest 3.20 mitte 7 eurot. Ostu otsuse tegite Te ju ikka ise, olles eelnevalt tutvunud toote kirjeldusega.

    (покупатель) Более года назад