Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 1641 2 2
  • (продавец) Более года назад

    Soovitused väga meeldivale ostjale.

    (покупатель) Более года назад

    kurb aga tõsi kaup ei olnud kvalitetne,ja müüja põhjustamata solvas mind

    (продавец) Более года назад

  • (покупатель) Более года назад

    Mingil heal põhjusel keeldub kaupa saatmast - raha tagastas !!!!!! Peale müüki ühendust ei võtnud ning vastas vaid küsimise peale - ilmselt pidas lõpphinda liiga madalaks!!

    (продавец) Более года назад

    Te võtsite minuga ühendust nädal peale oksjoni lõppu , küsisite postimaksu suurust.Vastasin, ja teie lugesite kirja läbi ja vastasite ligi 2 nädalat hiljem ja tasusite.See ongi see MINGI põhjus miks ma ei müü.Klient on kuningas, kui ta ka kuninglikult käitub.Inimene, kes ei oska kirja alustada viisakalt sõnaga TERE ning viivitab küll kuninglikult ei käitu!