Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 26 0 2
  • (продавец) Более года назад

    Ostjal oli aega oksjonit jälgida ja kaubale kohe järgi minna, aga kõige muuga venitas. Kuna keskmine ostja on kiire ja vastab kirjadele, siis loen sellist käitumist nagunii ebameeldivaks.

    (покупатель) Более года назад

    Tere. Esmaspäeval ostetud, kolmapäeval käes. Kõik muidu hästi läks, aga üks suur miinus on olemas. müüja kirjutas kahe päeva jookusl neli kirja ja jättis veelgi negaatiivse komentaare selle pärast et ma kirjadele ei vasta. See ei ole ju sotsialvõrgustik, see on ostumüügi keskkond. Minu poolt oli kõik korrektselt ja kiiresti tehtud. Siin pretensioone lihtsalt ei või olla. Ma ei otsi siin kirjasõpru. Edu.

    (продавец) Более года назад

  • (продавец) Более года назад

    Palun viige tehing lõpuni deposiidi vabastamisega!

    (покупатель) Более года назад

    Kaupa kirjeldati kui vähekasutatuna ning vigadeta, tegelikult oli küllaltki kulunud, ning vajas parandamist. Arvatavasti müüja teadis seda kuna ta oli väga aktiivne deposiidi vabastamise nõudmisel, andmata mulle aega eseme kontrollimiseks. Soovitan ettevaatust ning antud kasutaja kirjeldusi suurema soolateraga võtta.

    (продавец) Более года назад