Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 182 1 3
Все 7104 25 11
  • Osta.ee (покупатель) Более 6 месяцев назад

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

  • AlinaVeiksalu (продавец) Более 6 месяцев назад

    Kasutaja teeb aktiivselt pakkumisi erinevatele oksjonitele. Kui võit käes, siis tuleb teda ise taga ajama hakata, et saaks ükskord temalt transpordi kinnituse ning eseme eest maksmise. Tavaliselt hakkab siis liigutama kui pretensioon esitada. Postkasti pole talle mõtet kirjutada, sealseid kirju ta ei loe. Minu mitmel oksjonil on nii käitunud.

  • (продавец) Более года назад

    Ei soovita. Ei vasta kirjadele ega osta kaupa välja.

  • Osta.ee (покупатель) Более года назад

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

  • (продавец) Более года назад

    Juba teine kord võidab oksjoni, siis ei reageeri kirjadele ja jätab ostu eest tasumata.

  • (продавец) Более года назад

    Kuna saadetis oli valesti vormistatud pakiautomaadis, mitte osta.ee kaudu vaid tavasaadetisena pidin ise saadetise eest postikulu maksma. Küsisin postikulu ostjalt tagasi, kuid raha ei saanud kätte ja kirjadele ostja ei vasta ka. KINDLASTI EI SOOVITA SEDA OSTAJAT MITTE KELLEGILE!!! KURB, ET SELLISED OSTJAD ON! Ostis uued kleidid 0,4 senti eest ja ei saanud maksta ka postikulu :( KINDLASTI NEGATIIVNE TAGASISIDE!!!

    (покупатель) Более года назад

    Valelik müüja, soovitan olla ettevaatlik teistel ostjatel, kes võidavad tema odava hinnaga oksjoni. Tasusin postikulu nädal tagasi, ammu enne seda, kui müüja kommentaari jättis ja teavitasin müüjat ka sellest. Selline tunne, et müüja ei ole rahul sellega, et oksjoni alghind jäi odavaks, ootas, et pretensiooni esitamise aeg mööduks ja siis pani negatiivse kommentaari.

    (продавец) Более года назад

  • (покупатель) Более года назад

    Pidin 28. oktoober müüjaga kokku saama, ta lubas ise helistada, kui kohal on. 28. oktoobri õhtul saatis müüja kirja, et telefon ei kutsu, kuid mu antud nr oli õige. Posti müüja oksjonile ei lisanud, pakkusin seda küll. Jäi kokkulepe 6. november kokku saada, siis müüja ei vastanud SMSidele, telefon oli välja lülitatud. Müüja vabandas ja lubas 14. või 15. novembril ise kleidi mu kätte tuua, kuid kordus saama, mis 6ndal. Pärast seda ei ole ka siin keskkonnas vastust saanud

    (продавец) Более года назад

    Kõik aadressid ja telefoninumbrid on vahetatud, ostja nr pidevalt kinni. Küsisin, et kas teeme siis postiga? Aga kindlat vastust ei saanudki. Mulle sobis kella 17ni kokku saada aga ostjale kell 19st. Kirjadele tuleb nädal aega vastust oodata.

    (покупатель) Более года назад