Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 36 0 0
  • (продавец) Более года назад

    Saadetud 13.02 DPD kapp .Tänan.

  • (продавец) Более года назад

    Suured tänud kiire ja korrektsele ostjale!

  • (продавец) Более года назад

    Super!

  • (продавец) Более года назад

    Tänan ja soovitan ostjat!

  • (продавец) Более года назад

    Kõik ok

  • (покупатель) Более года назад

    Tere, müügis oli suhkrtoos. Tahtsin osta suhkrutoosi. Saadetud pakis oli aga hoopis TEEKANN, tilaga!

    (продавец) Более года назад

    Tere.Väga vabandust,kui selline eksitus aset leidis.Suhkrutoos täiesti olemas ja saadan järele.Loodan,et mõistate et see inimlik eksitus,mitte tahtlik petmine-muster ju sama.Üldiselt teen ikka teekannul ja suhkrutoosil veel vahet,mul on väga kahju,et pakki nüüd vale ese sattus.Loodan,et teile sobib variant,et saate mõlemad.Ainus mida tahaksin lisada,et vast võiks kõigepealt kontakteeruda müüjaga,ka siis kui eksitus temapoolne,ikka juhtub.Veelkord vabandust.

  • (продавец) Более года назад

    Aitäh toredale ostjale, tehing kiire ja korralik :)

  • (продавец) Более года назад

    Kõik ok.

  • (продавец) Более года назад

    Tore ostja SOOVITUSED :);)