Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 2 0 0
Все 78 4 5
  • (покупатель) Более года назад

    Pole usaldusväärne.Ei vasta kirjadele .ük on tehtud kuid pakki kätte ei saa

  • (покупатель) Более года назад

    Jaanuari kuust saati ootan oma makstud asja. Saan vastu ainult tühje lubadusi. Ärge enam vaevugegi asja teele panemast

  • (покупатель) Более года назад

    в ужасном состоянии обувь, вся расклеинная.....!!!!​!!!!

  • (покупатель) Более года назад

    Платье в ужасном состоянии .Три дырки, всё в катушках. Продавец не указал не на один дефект в описании, на моё письмо не реагирует.

    (продавец) Более года назад

    Räägi eesti keeles, kui tahad midagi osta tutvu toote kirjeldusega, seega mina vene keelt ei mõista ja teile vastama ka ei hakka.Elate Eestimaal õppige selgeks eesti keel !

    (покупатель) Более года назад