Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 454 3 0
  • (покупатель) Более года назад

    Tänan! Kahju,et ei mainitud müügikuulutuses,et kahel liblikal on tiivanukid murdunud,katkised. Nüüd kui vaatan pilti mütsist ,siis isegi on nähä ,et liblikal tiib katkine.Oleksin teadnud,ei oleks ostnud,nii tähtsä asja mütsi puhul võiks ikka müügikuulutuses ärä mainida,müts on lisaks tarbesemele ka kaunistuseks naisele! Kahjuks,tuleb ärä müüa!

    (продавец) Более года назад

    Kahju kuulda,oleksin pidanud tähelepanelikum olema,mütsil palju kaunistusi ja ei märganud seda detaili.

    (покупатель) Более года назад

  • (продавец) Более года назад

    Sain oma raha kätte 3 nädalat hiljem läbi osta pretensiooni.Ei soovita ostjana!

    (покупатель) Более года назад

    Nagu rääkin, ei teinud seda spetsiaalselt.

  • (покупатель) Более года назад

    Klamber on väga määrdunud, peaks need asjad kirjelduses mainida

    (продавец) Более года назад

    See klamber on ostetud kunagi ideaal kosmeetika poest n.ö.leiukorvist,jätt​is siis juba nagu määrdunud mulje.Materjal ongi selline helklev hall.Ise olen kasutanud seda mõned korrad(minu juustele jäi ikka suureks)