Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 101 3 0
  • (покупатель) Более года назад

    Ei soovita. Vigadest ei teavita selgituses

  • (покупатель) Более года назад

    чуть-чуть большеваты )

  • (покупатель) Более года назад

    See telefon on siiski hoopis teine mudel,mida te reklaamisite,see on KX 1100 ,millel pole käed vaba reziimi,aga ehk saan maha müüdud siin.katsume ikka heaga :)

    (продавец) Более года назад

    Tere Pole meelga petta tahtnud,siis minu süü,et kontrollinud ja see telefon vales karbis oli,vabandan väga. Saaks ehk selle kuidagi heastada, Parimat