Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 1103 3 1
  • (покупатель) Более года назад

    Kõik OK!

    (продавец) Более года назад

    Soovitan

    (покупатель) Более года назад

  • (покупатель) Более года назад

    Üldkokkuvõttes ei jäänud tehinguga rahule, sest, jah, raha sain küll tagasi, aga mind huvitanud mündid saadeti müüja sõnade kohaselt teisele ostjale, mulle aga saadeti kellegi teise ostja mind mittehuvitavad mündid... Müüa vabanduseks oli "vanus ja halb nägemine"...

    (продавец) Более года назад

    Kummaline kui kasutab inimene, kelle ees on nii vabandatud,tehtud kingitusi kui ka pakutud kompensatsiooniks rahalist hüvitist...oh ajad,oh kombed....hoiduge selliste eest kohe kaugemale

    (покупатель) Более года назад