Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 815 0 5
  • (покупатель) Более года назад

    Sobisid suurepäraselt, suur tänu, kiire postitus! Soovitan

    (продавец) Более года назад

    Olen ise ka õnnelik, et leidus keegi nii peene tuhkatriinu´jalakese​ga, ja nagu ütlesin: tõesti kadedaks teeb... ent saapakesed kindlasti ise samuti üliõnnelikud! Suurimate tänudega :)))

  • (покупатель) Более года назад

    Tõeliselt ilusad ja uhked ehted :) lisaks hinnaline kingitus, tänan :))

    (продавец) Более года назад

    Need olid kaua aega ka minu erilised lemmikud... Nii hea tunne hinges, et see väärikas komplekt omale väärt kandja leidis :)))

  • (покупатель) Более года назад

    спасибо. Я довольна покупкой

    (продавец) Более года назад

    Cposibo i Vam tozhe :)))

  • (покупатель) Более года назад

    ok

    (продавец) Более года назад

    Tänud

  • (покупатель) Более года назад

    Kaup korralik,sobis.Tänan​.

    (продавец) Более года назад

    Mina rõõmustan koos Teiega, et mantel leidis omale väärilise kandja :)))

  • (покупатель) Более года назад

    Väga meeldiv! Olen ostuga väga rahul! Suur tänu ka üllatuse eest! 🌹

    (продавец) Более года назад

    Siirad tänud ka Sinule, sa alati tubli Optimus!!!

  • (покупатель) Более года назад

    OK! Kõik korras!

    (продавец) Более года назад

    Noniii.... mis kontseptsioon see küll olla võiks???

    (покупатель) Более года назад

  • (покупатель) Более года назад

    Tänan müüjat. Üllatavalt hea, vahetan nööbid...

    (продавец) Более года назад

    Mina tänan vastu! Minu meelest just need ploomikarva nööbid tegid selle mulje vahvaks ) Aga maitseasi ja ikka head kandmist!

  • (покупатель) Более года назад

    tänan - suurepärane

    (продавец) Более года назад

    Teile ka suurimad tänud ning väga rahul, et see suurepärane riideese leidis omale lõpuks perenaise!

  • (покупатель) Более года назад

    :)

    (продавец) Более года назад

    :)))