Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 4 0 0
Все 122 5 9
  • (покупатель) Более года назад

    püksid ei olnud terved veel vähem saab öelda uued, hargmikus ei olnud mitte õmblus lahti, vaid lausa 2 auku riides, teistkorda enam ei julgeks osta, õnneks olid odavad

  • (покупатель) Более года назад

    Lapsele meeldisid kingad loomulikult väga, kuid siiski ei vastanud kirjeldusele. Kirjas oli, et on kantud 1 kord lasteaia lõpupeol, kuid ilmselgelt on kantud neid rohkem.

  • (покупатель) Более года назад

    Päris kõikke polnud kuulutusel kirjas.

  • (продавец) Более года назад

    kõik ok soovitan

    (покупатель) Более года назад

    Osad riide väiksemad kui 134

  • (покупатель) Более года назад

    Küünelaki jälgedega

    (продавец) Более года назад

    oli ju kirjas ,et tegu on kasutatud asjaga! Loomulik,et laps on sellega mänginud! ja kui oleks uut asja müünud siis poleks 10 sendist alghinda ju pannud! Ostke teinekord mänguasju siis poest siis kindel ,et saate uue!