Raudne armastus. Klubi Levatek läbi aegade. Janne Eespäev
- ID товара: 236142094
- Отслеживать
- Поделиться
Raudne armastus. Klubi Levatek läbi aegade. Janne Eespäev
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
| Просмотров: | 8 |
|---|
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Транспорт: |
SmartPOST: От 3.04 EUR (S)
Omniva: От 1.51 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
По договорённости с продавцом: |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. Читать далее |
| Оплата: | банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | vaimuvara100%положительный отзыв э-магазин продавца |
Autor(id): Janne Eespäev
Kirjastus: MTÜ Vanatehnika Klubi Levatek
Linn: Tartu
Aasta: 2015
Originaal: eesti keel
ISBN: 9789949382453
Lehekülgi: 194
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, DVD olemas
Suurus: suur formaat, kõva köide
Sisu: „Raudne armastus. Klubi Levatek läbi aegade” on 52 Lõuna-Eesti vanatehnikahuvilist koondava klubi mälestuste- ja fotoalbum, mis teeb kummarduse tehnika taastajate pühendumusele ja spetsiifiliste teadmiste ning oskuste edasiandmisele järeltulevatele põlvedele. Eesti NSV ühingu AUTOM klubi UNIC lõuna piirkonnast välja kasvanud vanatehnika klubi Levatek liikmed on veendunud, et ka vanatehnika on osa meie kultuurist ja ajaloost – 20. tegutsemisaasta täitudes meenutavad klubi liikmed juubelialbumis kolm ja enam aastakümmet tagasi teedel veerenud liiklusvahendite taastamislugusid. Raamatut pakub põnevat lugemist, huvitavaid fakte ja nostalgilisi taaskohtumisi. Klubi kroonikatel, protokollidel ja liikmete memuaaridel põhineva ning rikkalikult fotosid sisaldava raamatu käsikirja koostaja on vanatehnikahuviline ja klubi Levatek liige Janne Eespäev, põhjaliku peatüki transpordi arengust Põlvamaal pärandas avaldamiseks endine klubi UNIC liige ja koduloohuviline Ago Ainelo. Mälestustealbum sisaldab lõbusaid väljavõtteid liiklust reguleerivatest õigusaktidest läbi aegade ja Eesti Maanteemuuseumi koostatud ülevaadet autoajastu ja maanteede kujunemisest. Lisana on kaasas DVD-plaat, millel nelisada fotot nii väljakutseid pakkunud taastamisprotsessidest kui kogumis- ja taastamistöö väljapaistvamatest tulemustest. Märksõnad: MTÜ Vanatehnika Klubi Levatek vanasõidukid mootorsõidukid autod mootorrattad klubid tehnika ajalugu Lõuna-Eesti DVD-d
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.