Sinihabe, 2013, Amélie Nothomb

1/1

Sinihabe, 2013, Amélie Nothomb

ID товара: 231892837 Состояние: Использованный
21.50 EUR
Просмотров: 11
Tallinn, Harjumaa, Eesti
Компания|Пользователь с 2025
452 успешные продажи
100% надежный продавец
Обычно отправляет за 2 дн.
Защита покупателя бесплатно на каждую покупку
  • Защищенные платежи
  • Проверенные продавцы
  • Быстрая поддержка клиентов
  • Выгодный транспорт
Состояние: Использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Транспорт:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки (S)
Самовывоз
По договорённости с продавцом: Abi
Возврат: Возврат товара в соответствии с законом. Читать далее
Оплата: банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Raamatukaru99.6%положительный отзыв э-магазин продавца

Seisukord: väga hea

Pilt on illustratiivne.


Noor õpetajanna Saturnine otsustab kolida kahtlaselt odavasse üürituppa rikka hispaania aristokraadi Pariisi-villas. Varsti selgub, et üüritoa eelmised kaheksa elanikku on teadmata kadunud. Ja villas asub pimik, kuhu sisenemine ei lõpe hästi – vähemasti väidab nii mitte kunagi kodunt lahkuv veider ja salapärane majaisand, kelle seltskond raputab peagi segi noore naise arusaamad piiridest, mis puudutavad elu ja surma, usku ja usaldust ning armastust ja kuritegu. Amélie Nothomb (snd 1966) on üks tänapäeva hinnatumaid belgia kirjanikke. „Sinihabe” on meie aega toodud tõlgendus Charles Perrault’ tuntud muinasloost, rikkaliku dialoogiga barokne romaan, kirjaniku isikupärase stiili üks ehedamaid näiteid.

Aasta: 2013

Kirjastus: Tänapäev

Linn: Tallinn

Autorid: Amélie Nothomb

ISBN: 9789949273676

Lehekülgede arv: 112

Köide: Kõvakaaneline

Suurus: 220 x 150 mm


Seisukorrad:

  • Uus - Kasutamata raamat.
  • Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
  • Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
  • Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
  • Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
  • Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.

Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.

Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет