Thermalright PS120SE ARGB CPU õhujahuti
- ID товара: 250749543
- Поделиться
| Окончательная цена: | 22.11 EUR |
|---|---|
| Продление окончания: | 5 минут |
| Начало: | Пт 17.04.2026 20:45:00 |
| Окончание: | Пн 20.04.2026 20:45:00 |
| Просмотров: | 33 |
| Последний претендент: | vintoss |
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | новый |
|---|---|
| Расположение: | Audru alevik, Pärnumaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Транспорт: |
Omniva (M)
DPD Pickup автомат/торговые точки (M)
Venipak (M) СамовывозПо договорённости с продавцом: Abi |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. |
| Оплата: | банковский перевод, наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | HazyTrade100%положительный отзыв э-магазин продавца |
ID: 63100Ʉ64_8_K_2
- Thermalright on Taiwani kaubamärk, millel on üle 20 aasta pikkune arendusajalugu. See on tuntud nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel turul ning avaldab jahutite turule otsustavat mõju. Oleme keskendunud arvutitarvikute uurimis- ja arendustegevusele. Uurimis- ja arendustegevuse tootesari hõlmab: protsessorijahuteid, korpusventilaatoreid, silikoonpatju, soojusjuhtivat pastat, kinnitusklambreid, lisatarvikuid ja muid tooteid.
- AGHP tehnoloogia: 7 x 6 mm soojustoru AGHP täiustatud 4. põlvkonna tehnoloogiaga, mis tekitab vertikaalse/horisontaalse joondamise abil vastupidise gravitatsiooniefekti. Kuni 20 000 tundi tööstuslikku eluiga, S-FDB laagrid tagavad õhujahuti radiaatorite pika eluea. UL-klassi madala kvaliteediga ohutusisolatsioon, tööstusliku tugevusega PBT + PC materjal kvaliteetsete toodete loomiseks. Selle kõrgus on 154 mm, ühildub laia valiku šassiimudelitega.
- Toote spetsifikatsioon: PS120SE ARGB; CPU jahuti. Mõõtmed: 125 (P) x 110 (L) x 154 (K) mm. Toote kaal: 0,9 kg. Jahuti korpuse materjal: alumiinium, korpusel on anodeeritud must matt pealispind peenelt lõigatud puhtast vasest põhitehnoloogiaga, mäludisaini on välditud, korpus koosneb täisalumiiniumist liistudest, saavutades seeläbi maksimaalse soojuse hajumise, kombineerituna termopasta kõrge soojusjuhtivusega, mis läbib ja annab jahutile tugevaima jahutusefekti.
- PWM-ventilaator: TL-C12B-S V2; valgusühendused on 5V 3-pin ARGB. Standardsuuruses tööstuslik PWM-jõudlusega arvutijahuti: 120 x 120 x 25 mm. Ventilaatori kiirus (p/min): 1500 p/min ± 10%. Toiteühendus: 4-pooluseline. Pinge: 12 V. Õhuvool: 66,17 CFM (max); müratase ≤ 25,6 dB(A), võimas ventilaator koos tõhusa soojuse hajutamisega. Seadme jahutuskorpus pakub parimat jahutusefekti.
- Ühilduvus: Toetatud protsessori jahutuspesad: Intel: LGA 1700/1150/1151/1155/1156/1200. AMD: AM4/AM5; erinevate protsessori pesade platvormide puhul esitage sobiv kinnitusplaat või kinnitusdetailid, saab kombineerida paigaldusjuhendiga (inglise keele oskust ei garanteerita) või järgige seadmega tutvumiseks õpetust.
Osa tootepilte on illustratiivsed reklaam- või AI-pildid, enamik on meie enda pildistatud. Toote seisukord on määratud välimuse ning tuvastatud defektide ja puuduste põhjal, lähtudes meie oskustest ja teadmistest. Kõik teadaolevad puudused on välja toodud toote infos, kuid varjatud või spetsiifilised defektid võivad erandkorras jääda märkamata.
Eesti keelne kasutusjuhend puudub!!
Esemetel puudub garantii!!
Ese „Uus“ võib omada originaalpakendi defekte!!
Tehnilist kaugtuge pakume oma võimekuse ja teadmiste piires!!
Soovikorral võimalik kuller tarne - 7€
NB!! Mõõdud ja kaal limiteeritud.
(Soovist anda eraldi teada ja lisame vastava valiku)
Tutvu meie teista oksjonitega!! "Osta.ee/hazy"
Saadame kauba välja, kui makse on algatatud/teostatud ja olete valinud sobiva tarneviisi.
Kui Te soovite oma võidetud esemest loobuda, siis tuleb maksta komisjonitasu ja muudame tehingu lõppenuks. (Suurusjärgus 10% lõpphinnast)
Võidetud eseme eest ootame tasumist ja transpordi kinnitust/kokkulepet 7 päeva jooksul alates enampakkumise lõppemisest.
Alates 7. päevast jätab müüja endale õiguse algatada keskkonna sisene pretensioon, kui ostja ei ole täitnud makse- ja/või transpordikohustust või ei ole kokkulepitud viisil teavitanud kauba ootele jätmise soovist.
Kui enampakkumise lõppemisest on möödunud 30 päeva ning ostja ei ole kohustusi täitnud ega ootele jätmise soovi kirjalikult edastanud ja kinnitust saanud, loetakse tehing ostja süül lõppenuks. Müüjal on sel juhul õigus ese/esemed uuesti müüki panna, sh ka juhul, kui need olid varasemalt märgitud tasutuks.
Müüjal ei ole kohustust hoida eset ootel ega reserveerida seda ilma kirjaliku kokkuleppeta. Tasutud raha ei tagastata, sh juhul, kui ese on juba uuesti müüki pandud – tasutud summa arvestatakse müüja kulude katteks. Ostja vastutab oma kohustuste täitmise eest ning müüja ei kanna vastutust ostja tegevusetusest tulenevate tagajärgede eest.
Kauba välja saatmine E-R.
Kui soovite rohkematel oksjonitel osaleda, siis võite kauba eest ära tasuda,
KUID MITTE LISADA TRANSPORDIVIISI vaid valides "Kokkuleppel müüjaga" !!!
Transpordi valige siis, kui soovite kauba saatmist. Komplekteerimine kui 2 punkti täidetud. (Deposiit/e-makse + Transport)
Juhul kui teie nimel on jäänud mõni tasumata ese, siis jätame väljastamise ootele.
Kui kaubaga esineb mingeid probleeme, siis palume sellest meile teada anda. Enne, kui hakkate koostama negatiivset tagasiside, siis võiks enne meiega otse ühendust võtta ja proovime probleemi lahendada.
Kui soovite arvet, siis saata meile teade. (Mis kaubale?/Kellele?)
Lõpphind sisaldab käibemaksu.

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.