Uudis- ja unarsõnu, 1985
- ID товара: 251332554
- Отслеживать
- Поделиться
Uudis- ja unarsõnu, 1985
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
| Просмотров: | 1 |
|---|
- Защищенные платежи
- Проверенные продавцы
- Быстрая поддержка клиентов
- Выгодный транспорт
| Состояние: | Использованный |
|---|---|
| Расположение: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Koл-во: | 1 |
| Транспорт: |
SmartPOST: От 3.04 EUR (S)
Omniva: От 1.51 EUR (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 1.76 EUR (S)
СамовывозПо договорённости с продавцом: Abi |
| Возврат: | Возврат товара в соответствии с законом. Читать далее |
| Оплата: | банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee |
| Продавец: | Raamatukaru100%положительный отзыв э-магазин продавца |
Seisukord: hea
Pilt on illustratiivne.
Raamat on mõeldud nii filoloogidele kui ka kõigile keelehuvilistele.
*ar'p, arba — aparaat; arbasti'k, arbastiku — aparatuur; afpama, arban — aparaadiga tootama; ar'par, -i — aparaadi-töötaja, aparaatur. Foto-, raadio-, telearp. Helistuudio riiulil olid salvestusarbad kõrvuti taasestusarpadega. Ruumisõiduki uurimisarbastik töötas laitmatult. Keemiatehase laborantide ja arparite töövõistlus hoogustub. Teeninduskombinaadi fotomees arpas väsimatult kogu pulmapeo kestel. Ülimoodsa filmiprojektoriga näis töötavat lausa taidurlik arpaja.
A. Roosnaalliku ettepanek — SV 03. 03. 72.
Vrd USS, EÕS I, Kõrv, ÕS 1960, OS 1976: arp, arba 'loos, liisk, teat, ennustamis-, nõidumlsvahend'
*jaunis, j'auni, jaunist — suursugune, õilis, üllas, sks edel, vn блгородный; j'aunidus, -e; j'aunilt; jaunistama, -n; jaunistuma, -n. Jauniduse poolest ületas ta kõik teised ümmarguse laua rüütlid. Tütarlaps nägi unes jaunilt käituvat koolipoissi. Ei! Kõiki tõdesid ei vassita: / jääb püsima kõik see, mis küps ja kaunis, /ka see, mis mulle pole klassika, / võib-olla täiuslik — eeskujult jaunis. J. Barbaras, Kogutud teosed I. Luuletused I 1948, 400.
Aga kas poleks tõesti jaunim jääda oma suguvõsa viimseks liikmeks…. O. Luts, Följetonid 1957, 243.
J. Aaviku esimene tehistüvi (1913). Vrd samatähenduslik sm jalo ning It jauks 'tore, ilus, kena, suureparane' ja jauns 'noor', ilmselt mõjutanud ka eesti kaunis.
USS, EOS I, Kõrv
Aasta: 1985
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Autorid: Tiiu Erelt, Rein Kull, Henno Meriste
Lehekülgede arv: 152
Originaalkeel: eesti keel
Köide: Kõvakaaneline
Seisukorrad:
- Uus - Kasutamata raamat.
- Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
- Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
- Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
- Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
- Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.
Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.
Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Вопросы продавцу
Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы. NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.