5-osaline pintslite komplekt - maalri pintsel 5tk
- Eseme ID: 253790584
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 3 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Pärnu, Pärnumaa, Eesti |
| Kogus: | 2 |
| Tarneaeg: | 3 päeva |
| Transport: |
SmartPOST: al. 4.05 EUR (M)
Omniva: al. 3.83 EUR (M)
DPD pakiautomaat: 3.83 EUR (M)
Venipak: 2.99 EUR (M)
Unisend: 1.82 EUR (M) Kuller: 6.90 EURJäreletulemisega: Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | TraderOÜ100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
5-osaline pintslite komplekt
Viie lameda maalripintsli komplekt sobib seinte, lagede, mööbli ja teiste pindade värvimiseks ning väiksemateks parandustöödeks kodus, garaažis või töökojas. Erineva laiusega pintslid võimaldavad valida töö jaoks sobiva suuruse – kitsamad pintslid sobivad servade, nurkade ja detailide jaoks, laiemad aga suuremate pindade katmiseks.
Pintslitel on puidust käepidemed, metallist kinnitusvõrud ja sünteetilised harjased. Sünteetiline harjas sobib hästi veepõhiste, akrüül-, lateks- ja emulsioonvärvide ning sobivate lakkidega kasutamiseks.
Eelised ja omadused
-
Viis pintslit ühes komplektis – erinevad laiused annavad rohkem paindlikkust nii suuremate pindade värvimisel kui ka täpsematel viimistlustöödel.
-
Lamedad pintslid – sobivad värvi ühtlaseks pealekandmiseks seintel, lagedel, mööblil, liistudel ja muudel siledamatel pindadel.
-
Sünteetilised harjased – võtavad värvi hästi külge ja aitavad seda ühtlaselt pinnale kanda.
-
Sobivad erinevatele värvitüüpidele – saab kasutada veepõhiste, akrüül-, lateks- ja emulsioonvärvide ning sobivate lakkidega.
-
Puidust käepidemed – istuvad mugavalt käes ja võimaldavad pintslit värvimise ajal kindlamalt juhtida.
-
Metallist kinnitusvõru – hoiab harjased ja käepideme omavahel kindlamalt ühendatuna.
-
Kasutatavad remondis ja kodustes töödes – sobivad nii suuremaks värvimistööks kui ka väiksemateks parandusteks, viimistluseks ja hobiprojektideks.
-
Erinevad laiused – 2,5–6,5 cm pintslid aitavad katta nii kitsamaid kui ka laiemaid alasid.
Tehnilised andmed
-
Toote tüüp: lamedate maalripintslite komplekt
-
Pintslite arv komplektis: 5 tk
-
Harjaste tüüp: sünteetilised
-
Käepideme materjal: puit
-
Kinnitusvõru materjal: metall
-
Pintsli kuju: lame
-
Kasutusotstarve: seinad, laed, mööbel, remondi- ja viimistlustööd
-
Sobivad värvitüübid algandmete järgi: veepõhised, akrüül-, lateks- ja emulsioonvärvid ning lakid
Mõõdud
-
Pintsli laiused: 2,5 cm, 3,5 cm, 4,5 cm, 5,5 cm ja 6,5 cm
Kasutamine
Vali töö jaoks sobiva laiusega pintsel. Kitsam pintsel sobib servade, nurkade ja detailide värvimiseks, laiem pintsel aga suuremate pindade katmiseks. Enne kasutamist eemalda pintslilt võimalik lahtine tolm või harjasejääk.
Kanna värv pinnale ühtlaste tõmmetega ja väldi pintsli liigset ülekoormamist värviga, et vähendada tilkumist ja ebaühtlast tulemust.
Hooldussoovitus
Puhasta pintsel kohe pärast kasutamist vastavalt kasutatud värvi või laki juhistele. Veepõhiste värvide puhul pese harjased sooja vee ja sobiva puhastusvahendiga. Lahustipõhiste toodete puhul kasuta tootja soovitatud puhastusvahendit.
Pärast pesemist vormi harjased tagasi algsesse olekusse ja lase pintslil kuivada. Ära jäta pintslit pikaks ajaks vette või lahustisse seisma, sest see võib kahjustada käepidet ja harjaseid.
Komplekti kuulub
-
1 × lame maalripintsel laiusega 2,5 cm
-
1 × lame maalripintsel laiusega 3,5 cm
-
1 × lame maalripintsel laiusega 4,5 cm
-
1 × lame maalripintsel laiusega 5,5 cm
-
1 × lame maalripintsel laiusega 6,5 cm
Kui pikk on kauba tarneaeg?
Kui toote jures on märgitud tarneajaks 3 päeva, siis asub kaup meie pealaos Pärnumaal ning läheb posti samal või järgneval tööpäeval.
Kui toote juures on märgitud pikem terneaeg (nt 10 päeva), siis on kaup meie poole teel, asub meie vahelaos või tellime selle tootjalt spetsiaalselt Teile. Palun lähtu toote juures märgitud tarneajast.
Riigipühad pikendavad terneaega.
Kas saan kaubale ka ise järele tulla?
Jah, ladu asub Pärnumaal, Sindis. Üldiselt saab kauba kätte iga päev, kuid kindlasti palume kindlasti aja eelnevalt kokku leppida.
Kas mitu ostu saab panna samasse pakki?
Jah, saab. Kinnita tarne ühe ostu juures ning kui kauba suurus seda võimaldab, siis saadame kõik sama kasutaja poolt tehtud ostud ühe saadetisena. Palun arvesta, et kasutatava kapi suurus võib sellest muutuda!
Kui soovid erinevaid oste samasse pakki, siis ära kasuta maksmisel deposiiti.
Kui kõigi soovitud kaupade valimine/ostmine võtab kauem aega, siis palun anna teada, et postitamisega ootaksime.
Kui ostude seas on erineva tarneajaga kaupu, siis postitame need siis, kui kõik soovitud tooted on kohal.
Pakume laias valikus riideid, jalatseid, mänguasju, mööblit ja kodukaupa - vaata e-poe valikut SIIT
Kas ostmine on turvaline?
Jah, meil on juba üle 9100 positiivse kommentaari Osta.ee portaali kasutajatelt! Makse turvalisuse tagamiseks võite soovi korral kasutada deposiidi teenust.
Kas toodete mõõdud ja pildid on reaalsed?
Riiete ja jalatsite puhul on kõik mõõdud käsitsi mõõdetud. Erinevate tootjate suurused ei pruugi kattuda, seega soovitame alati jälgida tooteinfos olevaid mõõte ja suurusjuhiseid ning lähtuda ostmisel nendest.
Piltide osas kasutame nii ise oma fotostuudios tehtud tootefotosid kui ka tootjapoolseid illustreerivaid reklaampilte ning vahel ka klientide poolt saadetud tagasiside-pilte.
Kui toote osas tekib lisaküsimusi või soovite täiendavaid fotosid mingist kindlast toote osast, siis vastame hea meelega.
Kas hinnad sisaldavad käibemaksu? Kas saan arve firmale?
Jah, kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui soovid arvet firmale, siis saada meile vajalikud andmed kohe ostu vormistades. Eraisikutele jääb ostudokumendiks osta.ee poolt koostatud ostukinnitus.
Kas saan kauba tagastada?
Jah, kui toode mingil põhjusel ei sobi, siis võta meiega ühendust ning saad selle 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada.
Tagastatav toode peab olema kasutamata, siltidega ja rikkumata originaalpakendis. Hügieenilistel põhjustel ei kuulu tagastamisele aluspesu, päevitus- ja ujumisriided, trimmiv pesu, hügieenitooted, avatud pakendiga kosmeetikatooted jmt. Kõik tagastamisega seotud kulud (postikulu, teenused, jne) kannab ostja.
NB! Väga külmade või väga kuumade ilmadega soovitame temperatuuritundlikumad kaubad (nt. kosmeetika, mõned kunstitarbed, elektroonikaseadmed jm) tellida Smartposti vahendusel! Kliendi soovil saadame kaubad välja ka muude teenusepakkujate kaudu, kuid ei vastuta võimalike kahjude eest.


Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.