Osta.ee on turvaline

Deposiidi- ehk turvatud maksed

Turvatud makse puhul jõuab raha kõigepealt Osta.ee keskkonda, kus seda hoitakse kinni seni, kuni ostetud ese on jõudnud müüjalt ostjani.
Harva esinevatel juhtudel, kui ostetud eset ei panda teele, saad automaatselt raha tagasi. Kui ese ei vasta kirjeldusele, aitab Osta.ee sind pretensiooni kaudu müüjaga lahenduse leidmisel ja raha tagastamisel.

Turvatud makse teostamise juhendi leiad siit

Autenditud kasutajad

Autentimisega kinnitad enda andmed. Sellega kindlustame, et kõik sinu tehingud ja toimingud Osta.ee's on turvalised ja toimuvad reaalsete inimestega.

Autentimine on väga lihtne. Saad seda teha:

• Internetipanga kaudu
• ID-kaardiga

Kui oled oma andmed kinnitanud, siis võib sind õnnitleda – oled täieõiguslik Osta.ee kasutaja, kellele on avatud kõik meie keskkonna võimalused.

Kuidas autentida? Loe siit

Reitinguga kasutajad

Edukalt lõppenud müügi kohta saavad osapooled jätta teineteisele tagasiside. Tagasiside kujundab iga Osta.ee kasutaja reitingu.
Reiting kujuneb viimase aasta tagasiside põhjal, mida näed, kui klikid kasutajanimel.
Positiivne reiting on ausa kasutaja tunnus.

Klienditugi

Kui sul on küsimusi, millele ise ABI-st vastust ei leia, aitab sind Osta.ee klienditugi. Kirjuta oma murest [email protected]

Privaatsus ja isikuandmete töötlemine

Osta.ee kaitseb sinu andmeid. Ainult sinu kasutajanimi on kõigile nähtav, seega vali seda hoolega. Osta.ee kasutab sinu andmeid, et pakkuda sulle turvalist, sujuvat ning efektiivset e-kaubanduse kogemust.

Registreeru

Üle 300 000 kasutaja ei saa eksida