52" PHILIPS S Q551.1E LA 3D Ambilight nuti-TV televiisor
- Eseme ID: 141175592
| Lõpphind: | 32.00 EUR |
|---|---|
| Pikenev lõpp: | 10 minutit |
| Algusaeg: | L 11.07.2020 20:15:00 |
| Lõpuaeg: | L 01.08.2020 20:15:00 |
| Viimati pakkus: | Olrent |
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Maksmine: | sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | tony2 100% / 6303 / Vaata müüja teisi esemeid |
Müüa 52" PHILIPS S Q551.1E LA 3D Ambilight nuti-TV televiisor. Pärast sisselülitamist näitab pilti ainult mõnda aega, siis lülitub ekraan välja ja ütleb "Signaal puudub" (testitud arvutiga ühendatult VGA kaabliga). Kõlaritest kostub sisselülitamisel müra, mis kaob ainult menüüst heli väljalülitumisel. Eelmise omanik testis ka digiboksiga ja kirjeldus oli järgmine:
"Käima pannes on mõni sekund ok siis kirjutab et signaal puudub ning natukese aja pärast tuleb pilt ette ja jääb käima koos krõbinaga. Krõbin on saate häälele lisaks, saate hääl on korralik. Ambilighti juhtme võtsin lahti muidu vilkus hästi kiiresti. Viga teadmata. Kui hääl maha keerata jääb krõbin sama kõvasti alles."
Teleril võib esineda ka muid vigu, seega müüa kui remontivajav.
Pulti kaasas pole, kuid töötab ka universaapuldiga (kood on 1637, koodi sisestamise täpsem meetod sõltub universaalpuldist).
Lisainfo piltidel. Kättesaamine kas järeletulemisega Tallinnas, Veskimöldres või Tallinna piires olen kokkuleppel nõus 10-eurose lisatasu eest ka ise kusagile maja ette tooma (treppidest pigem ei tassiks). Kulleriga Tallinnast kaugemale saatmine ainult ostja vastutusel, sest puudub selliseks saatmiseks vajalik korralik suur pakend ning ainult papitükid ja mullikile ei pruugi ekraani piisavalt kaitsta.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.