9-kohaline Peugeot Expert Tepee 2.0HDI 100kw

9-kohaline Peugeot Expert Tepee 2.0HDI 100kw

Eseme ID: 249132995 Seisukord: Kasutatud
Lõpphind: 2 100.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 16.03.2026 19:15:00
Lõpuaeg: N 19.03.2026 19:17:37
Vaadatud: 1941
Viimati pakkus: topeltsidur
Valga, Valgamaa, Eesti
1
Kasutaja alates 2025
31 edukat müüki aasta jooksul
93% usaldusväärne müüja
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Valga, Valgamaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega:
Maksmine: pangaülekandega, sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: huvitav6992.3%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid
Mark: Peugeot Mudel: Expert
Aasta: 2008 Sõiduki tüüp:
Kere tüüp: universaal Kütus: diisel
Käigukast: manuaal Vedav sild: esivedu
Mootori võimsus: 100 Mootori töömaht: 2000
Odomeetri näit: 315000 Värv: hall
Uksi: 4 Kliimaseade: Jah
VIN-kood:

Hei! Oksjonil ära müüa 9-kohaline Peugeot Expert Tepee. Sõiduk aastast 2008,varustatud 2.0HDI 100kw mootoriga ja 6 käigulise manuaal käigukastiga. Mootor,käigukast ja tehnika toimib suurepäraselt,käigud lülituvad ilusti ja mootoril jõust puudu ei tule,mootor käib vaikselt,ei suitse.
läbisõit tänaseks 315 000km. Ps! Puudu on viimane istmerida,ehk auto on hetkel 6 kohaline,esiklaasis on mõra ning vasak+parem esimene stabikas vajaks vahetust,sileda tee peal ei ole miskit,aga kruusateel või august läbi sõites on ees kerge kobin. Tegemist pole uue autoga ja sellel leidub iluvigu,kuid üldpilt on korras ja viisakas. Kahed vōtmed. ülevaatus on kehtiv,dokumendid korras ja vormistamine interneti teel. Omanikuvahetus ~500€. 


Sõiduk asub Valga linnas 

Tel 54598712

 

 

egemist on kasutatud sõiduki müügiga, mille juures võib esineda müüjale mitte teadaolevaid vigu/puudusi. Pakkujal on võimalik ennem pakkumise tegemist müüdava sõidukiga põhjalikult tutvuda, et olla kindel oma pakkumise tegemises. Kui pakkumine tehakse ilma eelneva tutvumiseta, siis võtab pakkuja ise teadlikult riski, et ostetav sõiduk ei pruugi vastata ootustele. Sõidukit ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on. Antud sõidukil puudub garantii ja see ei kuulu tagastamisele. Kui need tingimused ei sobi, siis palun antud oksjonil mitte osaleda. Oksjoni võitja on oodatud võidetud sõidukile järgi tulema 5-päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on kõigega tutvunud ning mõistab, et tegemist on finantskohustusega. Müüja võib: nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 20% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265.- eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest oksjoni lisainfos märgitud aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Kui parim pakkuja ei tasu leppetrahvi, siis on parim pakkuja teadlik, et minu oksjonitel teostab järgnevat menetlust õigusabi teenuseid pakkuv ettevõte. Osta.ee keskkonnas on kõik kasutajad autenditud, seega nõue tuleb autenditud isikuandmete põhjal autenditud isikule, mille väljastab Osta.ee, kui asi jõuab kahjunõude menetlusjärku. Parim pakkuja, kes ei vii tehingut lõpule kirjas olevate reeglite järgi, arvestab, et leppetrahvi ja kõikide kaasnevate kulude mitte tasumisel, pöördub õigusabi teenuseid pakkuv ettevõte kliendi (sõiduki müüja) loal harju maakohtusse, kus lepingut (juriidiliselt saab lugeda enampakkumisel osalemisel võidetud oksjonit eellepinguks) rikkunud osapool, hüvitab kõik tekkinud rahalised kahjud sõiduki müüjale, kui müüja jääb ilma oksjoni tulemusel parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Minu oksjonil enampakkumist kinnitades, kinnitab pakkuja, et on kõigest aru saanud ning nõustub kogu informatsiooniga.

Küsimused müüjale

Autod ja Mootorrattad kategoorias on vastamata küsimused avalikult nähtavad

  • Tere,mis olukorras on küljekarbid?

    Tere,korras. Ühe kohapealt kivikaitse maha koorunud ja sinna juurde piserdatud,muidu terved.

  • Tere! Üv punktist uurides sain päeval vastuse,et piisab olemasolevatest turvavöödest. Sõiduk tulnud sissemakseks,pole sellega ise ülevaatusel käinud.

    Spasibo kolega

  • Sämm küsis 16.03.2026 21:15

    Tere.Kui istmerida puudu, siis ei saa ülevaatuselt läbi?

    ere! Üv punktist uurides sain päeval vastuse,et piisab olemasolevatest turvavöödest. Sõiduk tulnud sissemakseks,pole sellega ise ülevaatusel käinud.

  • 5 3