A. VIIS VERIST SÜDANT - Joy Ellis, 2022

A. VIIS VERIST SÜDANT - Joy Ellis, 2022

Eseme ID: 242112263 Seisukord: Kasutatud
Lõpphind: 4.50 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: P 09.11.2025 20:15:00
Lõpuaeg: E 17.11.2025 11:10:46
Vaadatud: 2
Viimati pakkus: kõutsik
Tallinn / Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Kasutaja alates 2007
488 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn / Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Keel: Eestikeelne
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST (S)
Omniva (XS)
DPD pakiautomaat (XS)
Venipak (XS)
Unisend (XS)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: loxper100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid

Tavaformaadis pehmekaaneline liimköide.

Heas korras.

Väljaandja kommentaar:

Politseijaoskonda tuleb nägus vanem naisterahvas Grace Repton, kes räägib uurija Matt Ballardile, et tal on informatsiooni, mis võib ära hoida mõrva. Tema kihlatu, kurikuulus sarimõrtsukas Jeremy Reader, on naisele öelnud, et tal on jünger, kes kavatseb Readeri kohutavaid meetodeid kasutades tapma hakata. Reader mõrvas viis naist ja uurija Ballard tõi ta lõpuks kohtu ette. Reader kannab karistust kõrge turvalisusega vanglas ja väidab, et on muutunud mees, kes tahab politseid aidata. Aga kas Matt saab uskuda saritapjat või tema kummalist tulevat abikaasat? Kas hea naise armastus võib tõesti saritapjat muuta?
Fenlandi politseil on käsil ka teine juurdlus. Leedulasest võõrtööline leitakse soomaal surnuna. Tal pole dokumenti, kuid on elupuu tätoveering. See on juba kolmas leitud laip sellise erilise tätoveeringuga. On see jõukude sõda või midagi veel pahaendelisemat? 
Mitu matkivat mõrva on viinud politsei murdumise äärele. Ja Matt koos oma kallima Liziga võitleb kõige nimel, millest nad hoolivad, haaravas lõpplahenduses, mis põnevust ülal hoiab.


NB! transport kehtib ühe oksjoni kohta, ostes mitu eset võivad transpordi maht ja kulu suureneda. Kui olete ostnud mitu eset ärge kinnitage DPD, Unisendi ega Smartposti kappi enne kui olen kapi suuruse korrigeerinud. Kui ostja siiski kinnitab mitme eseme ostul liiga väikese kapi siis on ostja kohustatud tasuma müüjale kapi suurendamise tasu mida kohapeal enne postitamist nõutakse.

Üle 10kg pakke ei komplekteeri, sellest suurem kogus läheb jagamisele vähemalt kaheks pakiks.

Üle 10 päeva hoiustan ainult eelneval kokkuleppel kui ostja soovib mitu oksjonit pakki koguda ja on võidetud oksjonid e-kontole tasunud.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud