Asumi äär, autor Isaac Asimov
- Eseme ID: 251949317
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 15.90 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | L 09.05.2026 22:00:00 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Postiga, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
|
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | liizu67100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Esimese asumi sünnist on möödas ligi viissada aastat. Ta on oma tugevuse tipus, valmis looma Teist Galaktikaimpeeriumi. Kuid üks mees ei nõustu kõike näivat tõe pähe võtma. See on Esimese Asumi Nõunik Golan Trevize, kes vastupidiselt üldsusele ei usu, et Teine Asum on hävitatud. Ta koguni kardab, et saladuslikul Teisel Asumil on loodava Teise Galaktikaimpeeriumi suhtes võimutaotlus. Et takistada Trevize'i oma kahtlusi külvamast, pagendab Terminuse Linnapea ta Trantorile, Esimese Galaktikaimpeeriumi hüljatud pealinna. Noor Trevize saab endale reisikaaslaseks Terminuse Ülikooli muinasajaloo professori Janov Pelorati, kes loodab leida Trantorilt tõendeid inimsoo algplaneedi asukoha kohta. Tema usk Maa olemasollu on niisama suur kui Trevize veendumud, et Teist Asumit polegi hävitatud. Tõde, mis mõlemale selgub on kummalisem, kui asjaosalised oleksid osanud oodata.
Raamat jätkab Asumi triloogiat, mis koosneb kolmest osast: «Asum», «Asum ja Impeerium» ja «Teine Asum».
- Autor: Isaav Asimov
- Sari: Asum, 4. raamat
- Kirjastus: Eesti raamat
- Ilmumisaasta: 2000
- Raamatu formaat: kõvakaaneline
Suhteliselt heas korras raamat. Väliselt korralik, seest tuleb mõlemalt poolt kaane juurest parandada, palun vt. pilte.
NB! Ese on kasutatud, ei ole uus. Püüan küll enamasti vead välja tuua, aga kuna luubi all eset ei uuri, siis võivad olla kulumised, plekid, jms, mida pole märganud. Hinnang asjale on antud MINU arvamuse kohaselt, see võib Sinu hinnangust ERINEDA. Seega, uuri pilte ja küsi oksjoni käigus küsimusi, et pärast ostus mitte pettuda. Eset tagasi EI osta!
Kui soovid uuega võrdväärset eset, palun ära tee pakkumist!

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.