BMW 316 1.6 75kW

  • Eseme ID: 186698340
Lõpphind: 2 430.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 20.12.2022 21:30:00
Lõpuaeg: T 27.12.2022 21:30:00
Viimati pakkus: aron615
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega, sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: ES Autod — / 440 / Vaata müüja teisi esemeid
Mark: BMW Mudel: 316
Aasta: 1989 Sõiduki tüüp:
Kere tüüp: sedaan Kütus: bensiin
Käigukast: manuaal Vedav sild: tagavedu
Mootori võimsus: 75 Mootori töömaht: 1596
Odomeetri näit: 197222 Värv: valge
Uksi: 4 Kliimaseade: Ei
VIN-kood:

Auto ei ole sõidukorras, hea projekt remondimehele.Originaal 1.6 mootor vahetatud 1.8is 103kw vastu, meie ei ole proovinud käivitada.

Lisan eelmise omaniku poolt lisatud jutu: Mootor: vahetatud mootor M44 1.9 103kW, pole proovitud käivitada. Sisselase, õhulugeja, juhtmestik ja aju kaasa. Eraldi süütepoolid M52 pealt, paigaldus ja juhtmestik vastavalt modifitseeritud (M44 COP).Eespool elektri akende tõstukid.Kere väljaspoolt enam vähem, esineb veidi roostet.Esiistmed korras. Tagadiivanil alumine osa korras, ülevalt katki.

Pakume ka sõidukile transporti kokkuleppel üle Eesti!

Peale oksjoni lõppu me kohe väljastame arve auto eest maksmiseks, ning anname auto üle peale edukat makse laekumist. Soovi korral on võimalus maksta sularahas kohapeal.

Oksjonil olevate sõidukitega on võimalik tutvuda iga päev ES AUTOD autoplatsil aadressil Lepa tee 4, Loo alevik, Jõelähtme vald.

Oleme avatud:
E- R 9:00-20:00
L 9:00-19:00
P 10:00-18:00

NB! Müüjaks on sõidukeid müüv ettevõtte ning kõik vead ei pruugi olla müüjale teada! Seetõttu erinevad kontrollid enne oksjoni lõppu/pakkumise tegemist on teretulnud! Et oleks teada, mille eest pakute!

Oksjonil on kasutatud sõiduk. NB! Ei ole uus sõiduk. Igaüks võib tulla ja sõiduki enne pakkumise tegemist üle vaadata, et ei oleks hilisemaid pretensioone, sest need ei kuulu rahuldamisele. Sõiduk müüakse sellisena nagu see on ja sellel puudub garantii ning see ei kuulu tagastamisele. Kui need tingimused ei sobi või sa pole kindel kas soovid osta, palun ära paku.

Müüja võib:
nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 10% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265 eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav punktis 2.6 nimetatud Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest mõistliku aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Tähtajaks maksmata leppetrahvi sissenõudmiseks pöördume Inkasso poole.

Lisainfot oksjonil olevate sõidukite kohta saab telefoni või e-maili teel!

+372 55646399
[email protected]

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud