Boriss Lavrenjov. Neljakümne esimene. Seitsmes kaaslane
- Eseme ID: 205781798
- Jälgi eset
- Jaga
Boriss Lavrenjov. Neljakümne esimene. Seitsmes kaaslane
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 20 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Haapsalu, Läänemaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 3 päeva |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 2.47 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S) Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Luge100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Boriss Lavrenjov. Neljakümne esimene. Seitsmes kaaslane
Varasema nõukogude proosa tuntumaid meistreid Boriss Lavrenjov (sünd. 1891. a.) astus kirjandusse 1916. aastal. Elukutselt jurist, teenis ta tollal ohvitserina armees. Pärast 1917. a. ajaloolist pööret asus ta kõhklematult revolutsiooni poolele ja edaspidi oli revolutsioon, revolutsiooni kangelased, romantism, teravad konfliktid ja vastuolud tema teoste põhiliseks materjaliks.
Oma parima jutustuse "Neljakümne esimene" kirjutas ta 1924. aastal. Selle küllaltki vähestele lehekülgedele on autor suutnud paigutada palju – tollele ajastule iseloomulikud vastuolud, traagilised inimsaatused, esimese armastuse ja klassivaenu. Viimane otsustabki peategelase, punaväelase Marjutka, ja valgekaartliku ohvitseri Govoruhha-Otroki saatuse.
Silmapaistva koha autori loomingus on võitnud 1927. aastal avaldatud "Seitsmes kaaslane", kus näidatakse peategelase, endise tsaariarmee kindrali Adamovi jõudmist keerulist ja vastuolulist teed pidi revolutsiooni tunnustamise juurde. Selles jutustuses tulevad ilmsiks autori kõige tugevamad jooned – terav, originaalne süžee, tugev üldistusjõud, keerulised psühholoogilised situatsioonid, mis muudavad tema jutustused lähedaseks ja usutavaks.
1975 | 166 lk | 135 x 207 mm | Kõvakaaneline | Kirjastus: Eesti Raamat | ISBN:
Seisukord: Hea
TASUMINE JA SAATMINE:
• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda.
Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.
SEISUKORD:
- Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
- Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
- Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
- Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
- Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
- Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige. - Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust.
Tutvu meie raamatuvalikuga:
Ilukirjandus
Laste- ja noortekirjandus
Teemad

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.