C. Benjamin "Surmapõlgurid"
- Eseme ID: 253867983
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 2.60 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | T 16.06.2026 23:32:27 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Harjumaa, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 2.47 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S) Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | gepard100100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
C. Benjamin "Surmapõlgurid"
Hea Lugu 2021
382 lk, tavaformaat, pehmed kaaned
Kui saaksid teada, millal sa sured, siis kuidas sa oma elu elaksid? Kas võtaksid igast hetkest viimast või kaotaksid meelerahu?
On 1969. aasta kuum suvi New Yorgis ja jutud käivad, et Hesteri tänavale on saabunud salapärane naine, rändav selgeltnägija, kes oskab ennustada igaühe surmapäeva. Goldide pere lapsed, neli teismeea piiril noort, hiilivad ennustaja juurde, et teada saada oma saatust.
Simonil, Klaral, Danielil ja Varyal tuleb järgnevate aastate jooksul valida, kas ettekuulutust uskuda või mitte, üritada seda üle kavaldada või hoopis trotsida. Selles süvitsi minevas perekonnasaagas on iga tegelase lugu täis paradokse ja eneseotsinguid.
Benjamin küsib «Surmapõlgurites», mida me elult tahame: pikka iga, edu või tähendust? Kas kõik on saatusest ette määratud või on meil valikuvõimalus?
Chloe Benjamin (s 1989) on pärit San Franciscost. «Surmapõlgurid» on tema teine romaan, see on tõlgitud rohkem kui 20 keelde.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.