Daniel Chamovitz Teejuht meelte maailma MIDA TAIM TEAB

1/1

Daniel Chamovitz Teejuht meelte maailma MIDA TAIM TEAB

Eseme ID: 253128710 Seisukord: Kasutatud
6.40 ole esimene pakkuja
OstaKohe 7.90 €
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 11.06.2026 21:15:00
Lõpuaeg: N 09.07.2026 21:15:00
Viimati pakkus:
Eesti, Eesti, Eesti
1
Kasutaja alates 2019
318 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Eesti, Eesti, Eesti
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Apollo11100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid

RAAMAT on HEAS KORRAS! 159 LK. Sees pühendus!

(Äripäev 2013).

Autor: Daniel Chamovitz.

Sari: Imeline teadus.
 
«Kui te järgmine kord läbi pargi jalutate, leidke aega ja küsige, mida võilill murul näeb. Millist lõhna tunneb rohi? Katsuge tammepuu lehti teadmisega, et puu jätab puudutuse meelde. Puu ei jäta aga meelde teid ennast. Teie seevastu võite meelde jätta selle kindla puu ja kanda mälestust temast endas terve elu.»

Tel Avivi ülikooli teadlane Daniel Chamovitz kirjeldab oma värskes raamatus, mida ja kuidas tajuvad ja kogevad taimed. Kõige värskemate teadustööde kaudu tutvustab autor taimede «tundeelu«, tõmmates paralleele inimmeeltega: tuleb välja, et inimestel on päevalillede ja tammepuudega päris palju ühist. Ta demonstreerib, kuidas taimed tunnevad ära, mis on ülal ja mis all; kuidas nad teavad, et naabrit ründab näljaste putukate parv, ja kas nad oskavad vääriliselt hinnata Led Zeppelini muusikat. Puudutuste, heli, lõhna, nägemise ja isegi mälu ilmingud panevad Chamovitzi arutlema, kas taimed võiksid olla koguni teadlikud oma ümbruskonnast.
 
Raamat annab lugejale haruldase võimaluse kiigata, milline paistab maailm murule meie jalge all, lillele meie nina ees ja puudele, mille otsa me ronime.

«Mida taim teab» pääses nii Amazoni kui Audubon Magazine'i 2012. aasta kümne parima populaarteadusliku raamatu hulka, samuti valis Chicago Tribune'i toimetus selle üheks mulluseks lemmikraamatuks.
 
 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
6.40 ole esimene pakkuja
OstaKohe 7.90 €