Esmaabi tasku, kiirvabastusega
- Eseme ID: 238036201
- Jaga
| Lõpphind: | 16.00 EUR |
|---|---|
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
| Algusaeg: | E 01.09.2025 20:30:00 |
| Lõpuaeg: | E 15.09.2025 20:30:00 |
| Vaadatud: | 23 |
| Viimati pakkus: | jpg |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Kuressaare, Saare maakond, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST (S)
Omniva (M)
DPD pakiautomaat (M)
Venipak (M)
Unisend (M)
|
| Maksmine: | deposiidikandega |
| Müüja: | taits100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Molle kinnitustega esmaabi tasku. Aluskinnituse saab trippidega kinnitada molle vesti või rihma külge. Meditsiinipauna ja aluskinnituse vahel on takjakinnitus, tänu millele on võimalik meditsiinipaun ruttu kätte saada ja kiirelt avada. Möödud 15x20x10 cm.
Värvus must või oliivroheline. Valikust palun teada anda peale oksjoni lõppu, ilma valimiseta postitan rohelise.
Sisaldab:
1 Tourniquet žgutt
1 rõhkside
1 lahaserull
1 termotekk
1 kolmnurkrätik
5 rulli sidet, erinevad mõõdud
2 haavapadjandit
2 haavaplaastrit
2 rulli kinnitusplaastrit
1 pk vatitikud
1 käärid
1 marker
1 universaaltööriist
Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

Tere midagi on üleslaadimisega viga. Ei ole võimalik pakkumist teha ega kohe osta. Lugupidamisega, jpg
Siis on mingi osta.ee probleem arvatavasti. Oksjoni andmed on korrektselt sisestatud. Proovige hiljem uuesti. Või jätke enda kontakt. Lugupidamisega taits