Felix Oinas. Vargamäe tõde ja õigus
- Eseme ID: 250807739
- Jälgi eset
- Jaga
Felix Oinas. Vargamäe tõde ja õigus
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 1 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Haapsalu, Läänemaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 3 päeva |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Luge100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Felix Oinas. Vargamäe tõde ja õigus
Teos sisaldab lühiesseid eesti kirjanduse ja rahvaluule valdkonnast. Neis on püütud pääseda välja Balti ruumi piiratusest ja vaadelda meie kirjanduse ja rahvaluule ühendusi laiemas, võimalikult globaalses ulatuses.Keskne koht käsiteldud kirjanduslike probleemide hulgas kuulub A. H. Tammsaare "Tõele ja õigusele", muu hulgas Vargamäe meeste protsessidele ja romaani tegelaste elu ning tööd juhtivaile printsiipidele. Peale selle käsitellakse Oskar Lutsu Tootsi eeskuju Ameerikas – tõelist Kentuki Lõvi, Hugo Raudsepa "Vedelvorsti" suhteid soome kirjaniku Joel Lehtose "Putkinotkoga" ja Friedebert Tuglase lühijuttu juhusest. Meie kirjanike loometööd ja inspiratsiooni valdust kirjeldatakse autorite eneste poolt antud ülevaadete põhjal.Esseedes rahvaluulest on esikohal "Kalevipoeg", mis – nagu autor näitab –pole mitte üks, vaid kaks lugulaulu. Vaadeldakse Kalevipoja muistendeid, Kalevi tarkuse- ning seitsme Moosese raamatut ja kangelast põrgu väravas. Edasi linnupetet ja sellest hoidumist, mõistatuste otstarvet ja mõistatusvõistlusi ja õnne ning õnnesärki. Lõpuks antakse ülevaade mineviku kuldamisest, keskpärasuse eeliseist ja invaliidsuse osast inimvõimete tõstmisel maksimumini. Kõik esseed sisaldavad uusi andmeid ja uudseid seisukohti.Felix Oinas on professoriks Indiana Ülikoolis slaavi ja soome-ugri keelte ning rahvaluule alal.
1984 | 272 lk | 145 x 209 mm | Pehmekaaneline | Kirjastus: | ISBN: 9186116363
Seisukord: Hea
TASUMINE JA SAATMINE:
• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda.
Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.
SEISUKORD:
- Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
- Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
- Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
- Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
- Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
- Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige. - Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust.
Tutvu meie raamatuvalikuga:
Ilukirjandus
Laste- ja noortekirjandus
Teemad

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.