Fotoaparaat,nn.seebikas Minolta RIVA PICO
- Eseme ID: 254051126
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Algusaeg: | P 21.06.2026 21:15:00 |
|---|---|
| Vaadatud: | 2 |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Keila, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 2.75 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 3.83 EUR (M)
Venipak: 1.15 EUR (XS)
Unisend: 1.82 EUR (M) Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | terrazzofoto100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Kasutatud,vana töökorras filmiajastu fotokas,nn. seebikas Minolta RIVA PICO.
Tugevate kulumisjälgedega,kuid töötab.
Kasutab patareid CR 123 või CR 123A-d,et tööle hakata.
(Seda patakat saab soodsalt osta DEPOST,osakonnast nr 36,kus patakad on ja maksab ta seal 2,05.)
Kaamera teeb lolli häält,kui sisse lülitada,kuid töötab,veab filmi ,pildistab ,lööb välku ja teeb kõik,mis tootja on lubanud.
Iseavaja töötab.
Välk töötab ja sellega pildistamisel on mitut sätet nagu järgmised:Täisvälk,välk punasilmsuse vähendamisega,välk öövõtte tegemisega ja välk välja lülitatud.
Mootorzoomimine vahemikus 38mm kuni 60mm.
Autofookus.
Kaameral on tagakaane sees veel kuupäeva printimine filmilindile,kuid seda ei anna kontrollida,kuna selleks on eraldi patakas CR2025 3V,mis asub tagakaane sees.See on hetkel tühi ja seetõttu ei tööta.
Minu oksjonitel müüdavad kaubad on enamus fikseeritud hindadega ,seega saate kaubad osta kohe, vajutades "OSTA KOHE" kastikesele ja ei pea ootama müügipäeva lõpuminutini.
- Seejärel kinnitage palun transport ja teostage makse ning mina panen omalt poolt eseme teele esimesel võimalusel.
- Pangaülekandega makstud kaubad panen teele,siis kui raha on laekunud minu pangakontole.
- DPD töötab tavaliselt E-R.Seega,kui ostsite kauba perioodil,kui tarneaja sisse jääb laupäev ja pühapäev,siis liitke tarneajale umbes 2 päeva,sest DPD liigub üsna vaevaliselt ja nende teenuse kiirust tuleks kohvipaksu pealt ennustada.
- Venipaki kulgemise kiirust ei oska ma kuidagi arvestada,sest see on küll odav teenus,kuid kulgeb väga aeglaselt.L-P nad ilmselt ei tööta.Ja niisamuti on ka UNISEND-i teenusega. Seega siis-tahad odavalt-siis valmistu ootama.
- Ja seda teavad ka ilmselt kõik osta.ee kasutajad,et tarneaeg läheb käima hetkest,mil makse on aktiveeritud(ehk siis,kui deposiit on alustatud või osta-makse ehk e-makse sooritatud)ja lõppeb siis,kui pakk on jõudnud pakiautomaati.
- KUI SOOVITE SAADA MITU OSTETUD KAUPA ÜHES PAKI,SIIS EDASISTE SEGADUSTE ÄRAHOIDMISTEKS PEATE MAKSMA KAUPADE EEST OSTA.EE KONTOGA,KUNA SÜSTEEM TUVASTAB VAID SELLE KAUBA SAATMISE,MILLE ALT PAKK SAADETAKSE.HILJEM EI OLE SAATJAL KUIDAGI VÕIMALIK TÕESTADA ,ET TEISED KAUBAD ON SAADETUD KA SAMAS PAKis.Tallinna ja Keila vahele ja lähiümbrusse jäävasse piirkonda VÕIN (kuid ei kohustud)kauba ise kohale toimetada.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.