Gert Helbemäe. Kägu odraokkaga
- Eseme ID: 205786041
- Jälgi eset
- Jaga
Gert Helbemäe. Kägu odraokkaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 36 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Haapsalu, Läänemaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 3 päeva |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Luge100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Gert Helbemäe. Kägu odraokkaga
"Parajasti käis jälle tants. Hoogu ja tuju oli enam kui minu sisenedes ja vastavalt sellele ka tantsijate vahelt läbitrügimine raskem. Peagu pidin kokku põrkama ühe elupõlise, pisut kühmus kelneriga, kes kusagilt laualt oli koristanud tühje pudeleid ja klaase, ning kandmikku kõrgel pea kohal hoides rajas endale teed vastassuunast. Taganesin tema eest ja mind suruti nurka, kust uks viis siseruumidesse, kuhu pääseda oligi tema sooviks. Tegin talle ukse lahti ja talle järele vaadates nägin ma palitus lauljat tulevat piki koridori. Mu pilk jäi temal peatuma. Keset käiku kohtas ta keIneriga. Nägin teda haaravat selle kandmikult likööriklaasi, milles nähtavasti mõni tilk põhjas oli, ja klaasi tühjendavat."
Romaan haarab esimesest leheküljest alates oma elava jutustamisviisi, meeleolu ehtsuse ja kaasakiskuva sündmustikuga. Tegevus toimub Vabariigi-aegses Tallinnas, keereldes ümber Valmar Sumeri ebaõnnestumisele määratud karjääri, kuid andes sealjuures ka terve rea väga eripalgeliste ning huvitavate, oma olemasolule mõtet otsivate inimeste saatusi. Autor manab esile mitte ainult meie tunase pealinna ja selle inimesed, vaid puudutab mõtlema panevalt ka üldinimlikke põletavaid probleeme.
1953 | 304 lk | 125 x 190 mm | Kõvakaaneline | Kirjastus: Eesti Kirjanike Kooperatiiv | ISBN:
Seisukord: Hea. Esimesed lehed alumisest servast lahti
TASUMINE JA SAATMINE:
• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda.
Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.
SEISUKORD:
- Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
- Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
- Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
- Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
- Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
- Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige. - Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust.
Tutvu meie raamatuvalikuga:
Ilukirjandus
Laste- ja noortekirjandus
Teemad

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.