Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 40 0 1
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes, väga vahvad kleepsud on. Lähevad juba homme seinale :) Suur aitäh Teile!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kiire tehing, meeldiv ostja. Soovitan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes - kiire ja korralik! Väga lahedad kõrvaklapid on, lapsele väga meeldivad:)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tore kui meeldisid:) Tänud, soovitan ka

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes, kõik korralik ja kiire.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Minultki ainult positiivset tagasisidet

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga mõnusast materjalist kelit, tõeliselt šeff on seljas!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Sama ilus on pildi pealt paistab:)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga kiftid, värvilised sokid ja täiesti parajad:) Eestist kahjusk ei leia nii rõõmsate värvidega ja värvilisi.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Pluus on väga heast materjalist, pehme ja täiesti paras:)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup ilus ja korralik:)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ülilahedad papud on. Tibule on küll suured veel, kuid ei jõua ära oodata kuna saaks kandma hakata. Kaup on korralik ja müüja on kõige lahedam üldse:)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Papud on väga ilusad:)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

    Arhiveeritud oksjon