Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 17 0 0
Kõik 822 12 5
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kahjuks on üle kogu kampsuni varruka heledaks pleekinud lai triip. Müüja püüab väita, et ei võibolla plekk, mida ta ei märganud. Siis peab ikka üsna pime olema, et seda mitte märgata. Kahjuks on toode kasutuskõlbmatu. Müüja ise viisakas ja kiire reaktsiooniga.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Aitäh reitingu rikkumise eest! Loodan, et magate paremini 😍

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kahjuks pean ütlema, et müüja teadlikult varjab eseme õiget infot. Pidin ostetud eseme tagasi saatma, sest need ei vastanud absoluutselt kirjeldusele ja müüja vastus eseme kohta oli väär. Halb kogemus.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Alati võib küsida lisapilte ja pole keegi teie eest mingit infot varjanud. Vastus ei saanud väär olla, kuna kinga all on kleeps, mis kinnituab minu vastuse õigsust.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    sai pükse aukude ja plekidega. mitte üldse, mis on pildil.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Äkki nüüd ikka saadate enne tagasi ja siis panete negatiivse kommentaari!! Niimoodi pole ilus! Ma pole ju keelanud teil tagasi saata, mis te minust veel soovite? Miks te rikute minu profiili?!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kindlasti ei soovita seda müüjat! Kaubast jäetav mulje ei vastanud üldse tõele, ese polnud ligilähedaseltki see, mida pildil näha ja lubatud. NB! Pärast seda, kui mina kaubaga (mille ostsin 15 euroga) rahul polnud ja raha tagasi nõudsin, sest kleit oli halli värvi ning kulunud, ning palusin tal edaspidi teha kaubast tõelevastav pilt, pani ta kohe uuesti selle kleidi müüki 20 euroga (!) samade valelike piltidega! Teadlikult müüb kehva kaupa kallimalt edasi! Petab ostjaid.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kahjuks pean siinkohal mainima, et antud proual on ilmselgelt mingid probleemid iseendaga. Minu kaup on korralik ja kena. Ei taha rumala inimese kohta rohkem midagi kirjutada, tal endalgi raske :)

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Pluus plekiga ja topiline.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Ma siiski olen kindel, et see pole plekk vaid pildi muster, sest see oli seal algusest peale. Kasutatud riided võivadki pisut teistsugused olla, kui uued. Kas ta nyyd just topiline oli :). Igatahes vâga kahju, et ei meeldinud. Oleksite mulle otse kirjutanud, oleks kindlasti kompromissi pakkunud!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon